Wpis z mikrobloga

Hej wszystkim, planuje na dniach kupić se iPada Pro, ale mam pewne obawy co do rozmiarów. iPad będzie głównie używany do czytania ebooków, przeglądania internetu, filmów, grafiki i używany to testowania apek które programuję.

Celuje bardziej w 11 cali (Szczególnie, że iPad będzie dodatkiem do macbook'a i iphona) i nie wiem czy nie będzie za mały, choć z drugiej strony, większość osób korzysta z 11-stek. Czytałem, że 11 a 12-stka na inne matryce, widziałem także filmik na którym było porównanie dwóch i 11 calowa wersja nie miała tej technologii która wyłącza piksele aby otrzymać głęboką czerń (Co może być problematycznie i męczące przy czytanie książek w nocy)

#apple #ipad #zakupy
  • 9
@ElementalX7: Mam 11 cali pro z 2020 i powiem tak - chciałem 12 cali ale jak to wziąłem w łapę to to jest gigant. 11 cali do konsumpcji treści czy od czasu do czasu obróbki zdjęć i montażu jakiegoś krótkiego filmiku z wakacji w zupełności wystarcza.
@ElementalX7: Ten sam dylemat miałem, dzisiaj podjąłem decyzje ze biorę 11 z Pencilem. Mega kusił mnie ten większy z racji ze w sumie zawsze biorę większe rozmiarowo rzeczy jeśli chodzi o jakiekolwiek sprzęty. Niby do notatek na studia tez będę używał, ale głównie do jakiegoś łóżka przed spaniem czy też - podłączę go sobie pod monitor. Szkoda mi trochę dokładać było do tej 12 - zbliża się już cenowo do macbooka,