Wpis z mikrobloga

O jak prychłem o poranku, ludzie to mają naprawdę nasrane we łbach. Odstawiam dziecko do żłobka i w szafce znajduję taką oto karteczkę:

I teraz:
1. Rada rodziców kupuje prezent dla opiekunek na koniec roku (z budżetu, który dawaliśmy im na początku roku), więc to jest jeszcze dodatkowyprezent
2. To jest publiczna placówka, w grupie jest 40-cioro dzieci. 50x40=2000zł xD
3. Placówka jest w pato-dzielni, pewnie połowa rodziców ma problem z dojechaniem "do pierwszego", a teraz muszą się ustosunkować do próby wyłudzenia od nich pięciu dyszek xD
4. Wielka "przygoda ze żłobkiem", to też jest mocne, bo dzieci są tam zapisane przez rok i większość z nich więcej choruje niż siedzi w żłobku (dlatego zapisanych jest 40 dzieciaków, bo chodzi kilkanaście jednocześnie, reszta zawsze chora)

No iks de, skąd ludzie biorą takie pomysły? xD

#zlobek #madki #patologiazmiasta
Iudex - O jak prychłem o poranku, ludzie to mają naprawdę nasrane we łbach. Odstawiam...

źródło: comment_16538886616uhzWQBrKH4JSvoW3nGjy9.jpg

Pobierz
  • 63
@Iudex płacić za żłobek i jeszcze babą które dostają za swoją pracę pensje dawać prezenty, ja pier... (°° niektorzy najprawdopodobniej by powiedzieli normalnie nie , no ale cooo ludzie powiedzą ( ͟ل͜)

Juz lepsze było by przyjęcie kameralne żeby każdy skorzystał, i opiekunki i rodzice ()
@Iudex: luz, w ubiegłym roku w przedszkolu zrobiła babka składkę po 20 zl. Jak przyszlo do prezenetow, to sie okazało, że nakupila całkiem co innego no i ola boga dołóżcie się jeszcze po 2 dychy bo zabrakło xD