Wpis z mikrobloga

O jak prychłem o poranku, ludzie to mają naprawdę nasrane we łbach. Odstawiam dziecko do żłobka i w szafce znajduję taką oto karteczkę:

I teraz:
1. Rada rodziców kupuje prezent dla opiekunek na koniec roku (z budżetu, który dawaliśmy im na początku roku), więc to jest jeszcze dodatkowyprezent
2. To jest publiczna placówka, w grupie jest 40-cioro dzieci. 50x40=2000zł xD
3. Placówka jest w pato-dzielni, pewnie połowa rodziców ma problem z dojechaniem "do pierwszego", a teraz muszą się ustosunkować do próby wyłudzenia od nich pięciu dyszek xD
4. Wielka "przygoda ze żłobkiem", to też jest mocne, bo dzieci są tam zapisane przez rok i większość z nich więcej choruje niż siedzi w żłobku (dlatego zapisanych jest 40 dzieciaków, bo chodzi kilkanaście jednocześnie, reszta zawsze chora)

No iks de, skąd ludzie biorą takie pomysły? xD

#zlobek #madki #patologiazmiasta
Iudex - O jak prychłem o poranku, ludzie to mają naprawdę nasrane we łbach. Odstawiam...

źródło: comment_16538886616uhzWQBrKH4JSvoW3nGjy9.jpg

Pobierz
  • 63
  • Odpowiedz
@Iudex: sama inicjatywa może nie taka zła imo, zawsze fajnie dostać prezent, warto też docenić czyjąś pracę, ale po 5 dych od osoby? XD chyba posrało kogoś. I jeszcze to "pozdrawiam, mama z grupy....". Masakra :P
  • Odpowiedz
@Iudex płacić za żłobek i jeszcze babą które dostają za swoją pracę pensje dawać prezenty, ja pier... (°° niektorzy najprawdopodobniej by powiedzieli normalnie nie , no ale cooo ludzie powiedzą ( ͟ل͜)

Juz lepsze było by przyjęcie kameralne żeby każdy skorzystał, i opiekunki i rodzice ()
  • Odpowiedz
@Iudex przecież one tam nie pracuja za darmo. Strasznie mnie irytuja takie zrzutki i prezenty, bo przyjelo sie tylko w określonych profesjach je robic, a cala reszta ludzi najwyraźniej na nie nie zasluguje obojętnie jak ciezko pracuja.
  • Odpowiedz
  • 19
@Iudex aż mi się przypomniało, jak w naszej gimbazie wychowawczyni rownoleglej klasy zażyczyła sobie zrzuty od rodziców na prezent dla siebie NA PÓŁROCZE, zestaw kremów, po 2 stówy każdy. Rok 2003, wiec za 2 stowy to można było żarcia na miesiąc kupić xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Iudex: u nas też robili, zrzuta po 15 zeta od 20 kilku dzieciaków dla 4 osob. To jest wg mnie ok, na jakąś pierdołę. 2 koła to przesada.
  • Odpowiedz
@Iudex: luz, w ubiegłym roku w przedszkolu zrobiła babka składkę po 20 zl. Jak przyszlo do prezenetow, to sie okazało, że nakupila całkiem co innego no i ola boga dołóżcie się jeszcze po 2 dychy bo zabrakło xD
  • Odpowiedz
@blazio: @ElonMelon: @terwer358:
To bardzo proste: obawiam się, że ktoś nie powinien się dokładać, bo go na to nie stać, ale wyciuła 50zł "żeby nie było wstydu, że jesteśmy biedni". Uważam, że taka prośba jest nie na miejscu, zwłaszcza w tej kwocie.
  • Odpowiedz
@Iudex ludzie w Polsce, a zwłaszcza baby, uwielbiają zrzutki xD zrzutka dla nauczyciela w szkole, zrzutka dla szefa, zrzutka dla koleżanki z pracy, bo rodzi albo odchodzi z roboty, zrzutka dla przedszkolanki dziecka i tak dalej.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@krave: w moim liceum nauczycielka na koniec roku wysyłała klasie na grupie którą złotą bransoletkę by chciała dostać

  • Odpowiedz