Wpis z mikrobloga

@PaniBulwa: Przecież rozmawiali, tylko ona ja nie przeprosiła, a według Dominiki powinna. A tak naprawdę to nie miała za co ja przepraszać, nawet gadać nie musiała Domi tym bardziej sie jej tłumaczyć. Żenująca w tym wszystkim jest Dominika, zachowuje sie tak jakby Oliwia, jej męża odbiła. Co ja gadam przecież Kuba jest niewinny, bo on może, a kobieta kobiecie tak nie robi.
@PaniBulwa przecież już dawno temu wyszło, że to nie było 2h, tylko następny dzień. Zobacz, że włosy ma nagle kręcone/proste w trakcie jednego odcinka.

#!$%@? nic w twoim argumentowaniu się nie zgadza xD
@Opportunist: Nie, wcale tego nie mówię. Ale czytałam gdzieś tutaj komentarz na tagu, ze Kubix faktycznie ma trochę pokory, uważa ze może faktycznie za szybko wskoczyli do lozka, a oliwia usilnie będzie twierdzić ze nic się nie stało i nie ma za co przepraszać. Twierdzisz cały czas, ze oboje byli świadomi jak szli do lozka, ale czy ty nigdy nie zrobiłeś niczego nieopatrzne a później tego żałowałeś? Pewnie, trzeba wziac na
@PaniBulwa: No bo nie ma za co przepraszać! To nie Oliwia zdradziła Dominikę tylko Kuba, czemu Oliwia ma za to przepraszać? Dominika odbiła Kubę Oliwii i przeprosiła ją za to? Nie. Uczepiliście się jej jakby ona normalnie 10-letnie małżeństwo rozbiła.

I bardzo dobrze, że Oliwia wygarnęła w końcu jej na forum a nie za plecami tak jak to robiła cały czas Dominika.

Oczywiście, że to Dominika powinna odpuścić bo robi tylko
@Opportunist: czyli rozumiem jakby twoja koleżanka odbiła ci nowego chłopaka to wtedy dalej się z nia kumplujesz i nie widzisz problemu? Fakt, dominika weszła do hotelu jako nowa, mogła wybrać kazdego, wybrała Kubę - jakiegoś wyboru musiała dokonać - Kubie wcale to nie przeszkadzało i chętnie zmienił oliwkę na Dominikę. Dominika jako nowa nie wiedziała, ze kuba się już całował z oliwia, wyszło to później
@Opportunist: mam wrazenie, ze stoisz twardo przy swoim zdaniu i nawet na chwile nie chcesz zmienić punktu widzenia, spojrzeć na to z dystansem. Ja mam #!$%@? na oliwkę, Kubę czy Dominikę. Nie śledzę ich w sm, to są tylko i wyłącznie ludzie dostarczający mi rozrywki na 45 minut każdego dnia, ale zachowanie oliwi na ostatnim odcinku przy barze kiedy kreci spine jest zwyczajnie żałosne
@PaniBulwa: Dominika nie była koleżanką Oliwii, weszła do programu jako nowa uczestniczka i z marszu od razu sparowała się z Kubą, Oliwia trafiła wtedy do singlówki. Oliwia obwiniła o wszystko Kubę a nie Dominikę w sensie obwiniła go o to, że zbudował z Dominiką relację i nie chciał do niej wrócić. Jak poznała Dominikę to ją zwyczajnie polubiła.

A to mogła spytać Oliwię czy mają relację xD Przecież nowe uczestniczki tak
@PaniBulwa: No właśnie i wróciła chyba po to by produkcja podkręciła dymy bo w takiej sytuacji co ona się znalazła nikt by raczej nie chciał być, w normalnym życiu się zajmuje swoim życiem i zapomina a ona musiała na nich patrzeć codziennie i nie miała gdzie uciec :p Chociaż ja myślę, że my naprawdę dużo nie widzimy, oni mogli pogadać i wszystko ustalić tylko w odcinku robią reżyserowaną historię, przecież wiedzą,