Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czy ktoś z was praktykował #seks tantryczny? Jeśli tak, jakie były Wasze doznania i doznania Waszych partnerek/partnerów?

Z jakimi materiałami wysokiej jakości (mogą być po angielsku) warto się zapoznać? Chodzi mi głównie o "zsekularyzowane" wersje, jako agnostyk nie chcę przyjmować całego bagażu religijno-kulturowego - z pełnym szacunkiem dla "wierzących praktykujących". :)

Gdzie szukać partnerek do takich praktyk, aby jednocześnie nie wyjść na creepa? Nie jestem fanem układów ONS/FWB/poli, więc chętnie rozwijałbym takie praktyki w ramach stałego związku (chyba, że tantryczki za takimi nie przepadają).

#pytanie #tantra #buddyzm #medytacja #zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6293d4075cd5c589dc26cee9
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Przekaż darowiznę
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Czy ktoś z was praktykował #seks ta...

źródło: comment_1653855309xeqAOzbEPzLpJ3nmMnySTl.jpg

Pobierz
  • 7
FiligranowaWybranka: @Moroder: "Otwarte na tantrę dziewczyny o konserwatywnych preferencjach związkowych" to raczej wąska grupa.

@Dreampilot: W czym przejawia się ta elitarność? Dotyczy wymaganej (od mężczyzn) atrakcyjności fizycznej czy jakichś konkretnych umiejętności?
Tak przy okazji: zauważyłem, że interesujesz się szerokim spektrum odmiennych stanów świadomości, od medytacji po świadome sny. Są jeszcze jakieś ciekawe stany lub praktyki, które poleciłbyś zgłębić?
---

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
@AnonimoweMirkoWyznania: Elitarność polega na utrzymywaniu odpowiedniego mindsetu który może być trudny dla ludzi młodych o małym doświadczeniu w tej sferze. Wyobraź sobie że przy wszystkich ćwiczeniach solo jak i z partnerką musisz wyrzec się naturalnego instynktu ejakulacji i być większość czasu na semen retention. Ciężko będzie to osiągnąć jak buzują hormony (choć są ćwiczenia które mają zmniejszać popęd) i jak ktoś nie ma już pewnych doświadczeń i umiejętności w zwykłym seksie.