Wpis z mikrobloga

@Dodwizo: Ja już się gubię w tych przewidzeniach co niby Błaszczak ma na liście zakupowej rozpisane w czasie wizyty w markecie koreańskiej zbrojeniówki XD już widziałem k21 (nie wiem po co¯\_(ツ)_/¯), as21 (to coś czuje że będzie i w sumie jest to ciekawe bo przydałby się transfer technologii w produkcji cięższych IFV a oni mają doświadczenie w dopancerzaniu swojego k21), K2pl (tu w sumie też ciekawie), gdzieś widziałem nawet okręty
  • Odpowiedz
@Konigstiger44: O ile opcja Orkowa czy Wilkowa są spoko, tak BWP nie ma absolutnie sensu i to tylko kwestia nienawiści wobec naszych logistyków, bo nie po to wydajemy p--------e miliony na Borsuka, by z----ć tak haj było z czołgami na początku stulecia.

A co do samolotów. Jesteś pewien, że chodzi o szkolne?( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Dodwizo: a rozważ np taki wariant że kupujemy 100 as21 na szybko oni w zamian pomagają nam zrobić ciężkiego borsuka my po tym oddajemy te as21 do Korei ? wojsko teraz może też brać sprzęt w leasing. Potrzebujemy ciężkiego bwp na już. No i najważniejsze jeszcze jest gadka o tym 8x8 od korei
  • Odpowiedz
A jesteś pewnien, że nie mamy klocków by go samemu zrobić?


@Dodwizo: myślę że moglibyśmy to zrobić z transferem dużo szybciej. Mimo wszystko przy dodawaniu 10-15 ton borsukowu można popełnić dużo błędów a tak pójdą na łatwiznę i ściągną od kolegi zadanie domowe
  • Odpowiedz
@Konigstiger44:

myślę że moglibyśmy to zrobić z transferem dużo szybciej. Mimo wszystko przy dodawaniu 10-15 ton borsukowu można popełnić dużo błędów a tak pójdą na łatwiznę i ściągną od kolegi zadanie domowe


Know how z K9 to jak rozumiem poszło na śmietnik?
  • Odpowiedz
@Dodwizo: póki nie zobaczę na oryxie że zaczynają się palić t-55 to jakiś tam potencjał mają. Tu też jest pewnie wątek że nasze brygady zmechu właśnie nie mają żadnych transporterów bo ich bwp-1 zapierdzielają pod krzywym rogiem i coś trzeba kupić XD A i nie zdziwię się jak te ntransportery z korei będą dla nowej dywizji
  • Odpowiedz
Tu też jest pewnie wątek że nasze brygady zmechu


@Konigstiger44: Jeżeli zabrali z skadrowanych jednostek to dużego problemu nie będzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

póki nie zobaczę na oryxie że zaczynają się palić t-55 to jakiś tam potencjał mają.


80% sił Rosyjskich jest na Ukrainie, oni nie mają czym przeprowadzić ofensywy na NATO, a zmobilizowanie nowych jednostek będzie trudne do przełknięcia społeczeństwu Rosyjskiemu
  • Odpowiedz