Wpis z mikrobloga

Jak wam się nudzi wieczorem, to polecam wpis naczelnego kuca i zwolennika dostępu broni na wykopie - @L3stko

@L3stko pokazuje swoją wiedzę w temacie broni tworząc specjalnie osobny wpis wyśmiewający stwierdzenie jakoby "M16 powstało na bazie "AR15" i z kim on marnuje tu czas.

Gdy mu się udowodniło, że rzeczywiście M16 powstało na bazie AR15 to przyparty do muru zmienia swoją argumentację i twierdzi, że oczywiście chodziło mu o to, że AR15 zostało wprowadzone do sprzedaży cywilnej później niż armia dostała M16, bo w 1989 roku.

I tu pudło, bo AR15 sprzedawane jest cywilom w tym samym roku co powstałe na jego bazie M16 zostaje wprowadzone do użytku w wojsku.

Polecam - tak właśnie wyglądają wykopowi eksperci od broni, którzy chcą mieć karabiny w domach.

#neuropa #4konserwy #konfederacja #bekazprawakow #prawackalogika #shitwykopsays #bron
Pobierz
źródło: comment_1653853239VMhe3iI8t8s3cX0r4S6eaV.jpg
  • 59
@rzep:
Rozbiłeś po prostu moje punkty 1-2 na swoje 1-8.
Punkt 9 - to mój punkt 3.

I to wciąż nie tłumaczy, w jaki sposób wywodzisz z faktu, że ktoś się myli na temat historii konkretnej konstrukcji broni logiczny wniosek, że nie powinien mieć całej kategorii. broni.

Innymi słowy, mówisz "mylisz się na temat relacji AR-15 do M-16, w toku dyskusji upierasz się w błędzie -- więc nie powinieneś mieć karabinów.".
Rozbiłeś po prostu moje punkty 1-2 na swoje 1-8.

Punkt 9 - to mój punkt 3.


@Polinik: Nie, nie rozbiłem. Wytłumaczyłem, że to @L3stko postawił się w pozycji eksperta, co to wyśmiewa innych i twierdzi, że traci czas na dyskusje z dyletantami.

I to wciąż nie tłumaczy, w jaki sposób wywodzisz z faktu, że ktoś się myli na temat historii konkretnej konstrukcji broni logiczny wniosek, że nie powinien mieć całej kategorii.
Napisałem jasno o "ekspertach od broni, co chcą mieć karabin w domu".


@rzep:
To jeszcze gorzej.
Zarzucasz mu, że nie jest ekspertem (bo się myli odnośnie faktów, przy tym obstaje i "wyśmiewa innych".). I z tego, że nie jest ekspertem wywodzisz, że nie powinien mieć karabinu.
A czemu gorzej? Bo z tego wynika, że uważasz, że tylko eksperci znający historię konstrukcji powinni móc ją posiadać.

Jak dla mnie -- Twoje twierdzenie,
To jeszcze gorzej.

Zarzucasz mu, że nie jest ekspertem (bo się myli odnośnie faktów, przy tym obstaje i "wyśmiewa innych".). I z tego, że nie jest ekspertem wywodzisz, że nie powinien mieć karabinu.


@Polinik: Gdzie niby gorzej? Skoro twierdzisz, że twoja pozycja wynika z logiki i wiedzy, a jednak się okazuje, że tej wiedzy nie masz, to trochę słabo świadczy o twoich poglądach, co nie?

Szczególnie jeszcze jak wychodzisz przed szereg
@rzep:

Nigdzie nie napisałem, że jeśli nie jesteś ekspertem, to nie powinieneś posiadać karabinu. Po co kolejny raz powtarzasz coś, czego nigdy nie napisałem?

A jak inaczej interpretować ironiczne

tak właśnie wyglądają wykopowi eksperci od broni, którzy chcą mieć karabiny w domach.

jak nie twierdzenie, że "tacy wykopowi eksperci nie powinni mieć karabinów w domu"?

Szczególnie jeszcze jak wychodzisz przed szereg i chcesz "zaorać lewaczka", a wychodzi, że obsrałeś zbroję publicznie,
A jak inaczej interpretować ironiczne


@Polinik: Już to wytłumaczyłem.

Ale jak to wszystko o czym piszesz przekłada się na to, że nie powinien mieć karabinu?

Weź mi logicznie wyjaśnij -- jak bycie w błędzie, brak wiedzy, wychodzenie przed szereg, chęć zaorania lewaczka, publiczne obsranie zbroi, kasowanie wpisu i udawanie, że sprawy nie ma przekłada się na to, że ktoś nie powinien mieć karabinu?


Już to wytłumaczyłem co najmniej dwa razy, nie
mit? 1,3 sztuki broni na 100 Polaków, to nie mit tylko smutna statystyka. Tuż za naszą granicą ten wskaźnik jest 30-krotnie wyższy. Polacy są rozbrojeni


@L3stko: jak juz mówiłem, w Polsce broni palnej nie ma tylko ten kto nie chce, widocznie Polacy nie lubią brani palnej. Na siłę będziesz wciskał w rękę ludziom broń?