Wpis z mikrobloga

@abc3: chyba jest tyle opinii co ich użytkowników - raz słyszałem, że są za sztywne, innym razem, że są flexi. Ja mam je w wersji Danny Beer i jak dla mnie mogły by być trochę lżejsze, ale co kto lubi. Dla mnie ich kupno to był game changer. Najlepiej jedź do sklepu, przymierz i pojeździj po sklepie.
@abc3: @finchy: dobrze pisze. Sprawdź w sklepie najlepiej. Ja akurat mam 908 i od razu warto chyba wspomnieć, że jak dla mnie to są dosyć wąskie w momencie idealnego dopasowania na długość stopy. Nie wiem jak w 909 z tym tematem.
@abc3: przesiadłem sie na nie po m12 i mi nie siadł na początku liner, bo szybko sie wyrobił i musiałem wsadzić coś innego, rozwaliłem soulplate po 5 miesiącach i zgubiłem jedną śrubę z cuffa, a tak poza tym to całkiem spoko są. Można se obniżyć cuff co jest bardzo miłe i w sumie są takie dosyć masywne ale nie aż tak ja RazorSL. Ogónie polecam akat rolki tego typu
@finchy: Masz rację nie są lekkie.
@inny_89:
@Szumny:
Kupiłem wysyłkowo model Pat Ridder. Rozmiar M i niby mieszczę się na granicy tego rozmiaru, ale są tak ciasne w palcach... Na siedząco da się wytrzymać, a na stojąco - na początku lekko zginałem palce prawej stopy, po dłuższym czasie już palce się prawie wyprostowały, ale nacisk jest dość duży.
Mają liner Intuition, nie wiem jaka to wersja, ale nie mają
@abc3: One potrafią się rozbić ale nie aż tak. Jeżeli czujesz ból na już na początku to nie ma co liczyć, że to się mocno zmieni.
Mnie delikatnie cisnęło na wysokości palców po bokach. Po miesiącach jeżdżenia i skakania problem pozostaje ale nie na tyle, żeby je wymianiać. Ot za każdym razem mam myśli, ze powinienem wziąć o rozmiar większe.
@finchy:

Ja mam je w wersji Danny Beer

Czy do tych rolek był dołączony kalendarz? Bo widzę że powinien być, ale w filmach unboxing nie widzę.