Wpis z mikrobloga

też bym chciał jak ten oskarek podbijać bez problemu do kobiet i je zagadywać, ale lata gnębienia w szkole sprawiły, że boje się ludzi
wyobraźcie sobie tylko jak zamiast tego oskarka na jego miejscu jest jakiś przegryw ze słabą mordą. te dziewczyny by go tak zmasakrowały, że po jednym dniu takich podejść zaszyłby się w piwnicy na resztę życia ze srogą depresją na koncie
#przegryw #podrywajzwykopem #blackpill
Mystoo - też bym chciał jak ten oskarek podbijać bez problemu do kobiet i je zagadywa...
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Mystoo: Ja pitole jaka ciringówa i w dodatku ustawiona, a typ to żaden oskarek - słaba morda, wąskie ramiona, 0% dynamizmu w tym co p------i. Kopa w dupe by dostał w rzeczywistości, a nie numer telefonu XD
  • Odpowiedz
@Urban7735: to nie ustawka, oglądam tego gościa od wielu lat i jestem tego na 99% pewien. skoro laski na ulicy prawie same mu na bolca wskakują to jednak na pewno jest co najmniej 7/10, ramiona nie mają nic do tego, dla kobiet liczy się praktycznie tylko morda

@jajcor: ogólnie jak chcesz być z kobietą to musisz upokorzyć się do robienia wielu żenujących rzeczy jak np. wysyłanie sobie serduszek
  • Odpowiedz
@Mystoo: Pierwsza typiara ze dwa albo trzy razy popatrzyła się w kamere. Z drugą jak szedł i było ujęcie z tych jego okularów z kamerą (1:32) to widać jak kamerzysta na ławce nagrywa to. Te klientki musiałyby być chyba niedorozwinięte, żeby nie widzieć, że ktoś je 5 metrów dalej nagrywa siedząc na ławce z kamerą na statywie. 90% tego syfu to ustawki.
  • Odpowiedz
@Urban7735: część ludzi po takich "prankach" przyznaje że miało podejrzenia że to jest ukryta kamera, ale nie byli w 100% pewni. ten gość co to nagrywa ma kamerę schowaną w plecaku. myślę, że ciężko było by znaleźć aż tylu statystów do takiej produkcji. ogólnie interesuje się tego typu kontentem i o ile takie osoby jak np. sadam na yt robi oczywiste ustawki, to tego samego o tym lukasie bym nie
  • Odpowiedz