Wpis z mikrobloga

Rajewski (#!$%@? wie który) - #!$%@?
Heraklesik pompowany balonik KSW - #!$%@?

Baloniki z WCA:
Kijana - #!$%@?
Izu - #!$%@?
Omielańczuk - #!$%@?

Pudzian morduje Materle.

Piękna to była gala, dawno tak się nie cieszyłem oglądając KSW.

Jakby Odzimkowski przegrał to by było 0:4 #!$%@? dla WCA, ale ciężko tu mówić o jakimkolwiek uratowaniu honoru po walce z chłopakiem, który nie jest nawet czynnym zawodnikiem MMA i nie trenuje MMA na codzień.

Ciekawe jaki byłby odbiór klubu WCA jakby stamtąd zabrać Blachowicza. Normalnie zbieranina największych przegrywow MMA napompowanych medialnie do granic możliwości + najsłabszy mistrz KSW Marian, który przegrał wszystkie swoje poważne walki (Rebecki, Gamrot, Koike)

#mma #ksw
  • 11
@sikalafou: otóż to. Zgadzam się w 100%
Co wiecej umiejetnosci i pozycja Janka czy Mariana jest zdecydowanie zasluga ich przeszlosci, a nie terazniejszosci.
Jan sam mowi, ze najwiekszy progres zrobil jak trenowal wiekszosc czasu w Ankosie i weekendami gdzies jezdzil i wtedy zrobil progres ktory pozwolil mu na winy w UFC

A Marian Zi to ogromny jak nie najwiekszy Talent mma w pl od lat. Tego nie da sie zepsuc… a
@sikalafou zgadzam się z wszystkim oprócz tego fragmentu o Marianie. ja uważam że jest to jeden z najmniej docenianych mistrzów w historii co jest smutne bo ciężko mi w głowie znaleźć kogoś kto lepiej rozpracowuje rywali.
@sikalafou: Wszystko zgodne prócz kwestii o Marianie. Marian jest jednym z lepszych mistrzów jacy byli. Walczy bardzo inteligentnie i wyrachowanie. Przyjmuje mało, a dużo punktuje. Ma bardzo dobry timing i wyczucie dystansu. Dodatkowo jest chyba jednym z najbardziej elokwentnych ludzi w tym #!$%@?łku zwanym KSW. Przegrana z Rebeckim była dawno temu, Marian jest aktualnie całkowicie innym zawodnikiem. Co do przegranej z Gamerem nie traktowałbym tego wgl jako ujmę, tym bardziej że
@Proktoaresor: Omielańczuk to balonik. A najbardziej wkurzający jest kościółek jego fanów nastoletnich których on hehe bawi. Niestety ja go znam z tej drugiej strony i to wcale nie jest taki "śmieszny" nieudaczny grubasek jakiego znamy z jutuba. Pozwolę to sobie jednak przemilczeć.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Proktoaresor: Omielańczuk to balonik. A najbardziej wkurzający jest kościółek jego fanów nastoletnich których on hehe bawi. Niestety ja go znam z tej drugiej strony i to wcale nie jest taki "śmieszny" nieudaczny grubasek jakiego znamy z jutuba. Pozwolę to sobie jednak przemilczeć.

@sikalafou: Omielanczuka to emeryt a nie balonik
@Proktoaresor: emeryt i balonik. Balonik z tego względu, że od jakiegoś roku słyszę/czytam #!$%@? dzieciarni i portali branżowych o tym jak to Omielańczuk jest jedynym z polskich, który mógłby pokonać de Friesa. Nie wiem czy ogarniasz nomenklaturę, ale dokładnie na tym polega "pompowanie balona".
A jestem na to dodatkowo wyczulony, gdyż wiem, że Omielańczuk byłby IDEALNYM przeciwnikiem z punktu widzenia De Friesa, czyli mały, gruby, wolny, nieporadny, w sam raz do