Wpis z mikrobloga

@Nutella85: Laura do kapsla nie pasowała mi na początku, teraz to stiwerdzam że pasuje po odjebixie w basenixie.( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Dewasta: może suwak z płaczka, bo byli na tym weselu? Dla fejmu
Ewentualnie ktos z parciem na szkło, może Kamil, tylko nie wiem która by go chciała nawet do udawanej pary¯_(ツ)_/¯
@Komarczyk: sama nie wiem , jakoś za nią nie przepadam .. wydaje mi się zbyt wulgarna dla niego..chyba że ona kręci z Grzegorzem , bo nie raz na relacji na ig pokazywała , że coś tam oglądają w tv , jakieś winko itp. albo po prostu "przyjaciele"

Karola to pewnie kręci z tym Miłoszem coś ..chociaż on do niej też nie pasuje
@Nutella85: no jest trochę między nimi przepaść wizualna - Kapsel jest mega przystojny a Laura mocno średnia z wyglądu.. ale charakterami moim zdaniem bardzo do siebie pasują. On chyba lubi takiego "zadziora" i z wyglądu i z charakteru. Poza tym ona ma fajny styl i tym też sporo nadrabia. Jakoś słodka blondi w stylu Karoliny mu nie podpasowala.
@Lolek1011: może jestem stronnicza bo kapsel nie jest zupełnie w moim typie mężczyzny, obiektywnie muszę przyznać że jest przystojny, ale przez to że nie w moim guście jakoś nie podzielam ogólnych zachwytów. Za to Laura jest według mnie bardzo ładna. Ma ciekawą twarz, ma naprawdę piękne ciało, włosy nie takie tragiczne, fajnie się ubiera(o tym wspomniałaś)
Jest też dość wygadana, całkiem bystra na tle reszty. Do czasu akcji w basenie nie
@Komarczyk: Kapsel też nie jest w moim typie ale obiektywnie jest bardzo przystojny. Co do Laury to nie mogę się przekonać do jej urody - czasem wygląda całkiem ładnie a czasem jak jakaś starą punkowa- średnio służy jej ten kolczyk i mocny makijaż. Figurę też ma ładną, więc jeszcze przy fajnym stylu prezentuje się spoko ale jednak przy Kapslu widziałabym pewnie kogoś wizualnie zbliżonego do Elizy. Ale jak wiadomo wygląd to
@Lolek1011: tak, Kacper z tą swoją bylejakością i niezdecydowaniem mógł wybrać swoje przeciwieństwo czyli Laurę. Może i jest przystojny ale przez brak charakteru, charmzmy jakiegos magnetyzmu, męskości to jednak nie mogę wykrzesac jakichs zachwytów w jego kierunku.