Wpis z mikrobloga

@marcooo80: Możesz być aktorem znanym na całym świecie, 0 zakoli i twarz Chada, a dla p0lki będziesz dziwny i na pewno nie przystojny bo masz 1.7m wzrostu. Pamiętajcie przegrywy, to siedzi tylko w waszych głowach, idźcie na terapię czy coś.
Nighthuntero - @marcooo80: Możesz być aktorem znanym na całym świecie, 0 zakoli i twa...
  • Odpowiedz
  • 11
@marcooo80 @Nighthuntero nie wiem o co bol dupy. Kobieta wyraziła swoją opinię, a przegrywy sie zesrały, jakby to była jakaś prawda uniwersalna xD Poza tym ciężko powiedzieć o niewysokim mężczyźnie, że jest przystojny, bo z założenia przystojny mężczyzna musi być postawny. Szacun dla tej Pani, że nie spuszczała się nad amerykańska gwiazda, niczym nad bożkiem, tylko oceniła go trzezwo i subiektywnie.
  • Odpowiedz
nie wiem o co bol dupy. Kobieta wyraziła swoją opinię, a przegrywy sie zesrały


@miodnik: Podasz faceta który w telewizji wyraża opinię, że gruba kobieta nie może być ładna?
  • Odpowiedz
@knur3000 a to moja wina, że w TV występują politpoprawne mameje, które nie mają swojego zdania? Poza tym argument z dupy, bo ja się odniosłem tylko do postawy tej laski. Jakby facet tak powiedział o znanej otyłej aktorce, to zareagowałbym tak samo. Przecież to zwyczajny gust - ja też wolę filigranowe kobiety i zdarzało mi się powiedzieć, że laska jest dla mnie za wysoka i nikt w towarzystwie nie miał o to
  • Odpowiedz
@miodnik: Ale nikt nie pytał jakie ma preferencje względem bolca który zrobi jej kolejnego bachora do kolekcji. Laska zapomniała, ze jest w robocie, a nie na #tinder. A teraz postawmy w jej miejscu faceta który mówi, ze mu się grube baby nie podobają to będzie kwik na pół polskiego internetu
  • Odpowiedz
Szacun dla tej Pani, że nie spuszczała się nad amerykańska gwiazda, niczym nad bożkiem, tylko oceniła go trzezwo i subiektywnie.


@miodnik
Tylko że jakby znalazła się z nim twarzą w twarz to by z miejsca puściła rynnę po nodze.

  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@miodnik:

nie wiem o co bol dupy.


Chciałbym zobaczyć sytuację gdy w studiu siedzi facet i jej mówi, że trudna o niej powiedzieć, że jest seksowna, bo trudno o kobiecie z tak małymi piersiami powiedzieć że jest seksowna i on woli kogoś w typie Monici Bellucci.
  • Odpowiedz
@marcooo80:
Przecież ona #!$%@? jak typowa p0lka, co jej ślina na język przyniesie. Gdyby w prawdziwym życiu Tom zwrócił na nią uwagę, to majtki zostałyby ściągnięte tak szybko, że doszłoby do poważnych obtarć.
  • Odpowiedz