Wpis z mikrobloga

@kzrr: a bramki bezpieczeństwa z lotu krajowego na lot międzynarodowy? Przecież bramki zamykają 20 minut przed odlotem. Nie wiem jak na okęciu ale na innych lotniskach w locie krajowym musiałem odbierać bagaż i ponownie go nadawać na lot międzynarodowy.
  • Odpowiedz
@kzrr: i na wielu lotniskach pry transferze jest dalej odprawa bezpieczeństwa, miałem tak we frankfurcie, doha, pekinie, amsterdamie, stambule, dodatkowo w Mombaju i Pekinie musiałem po locie krajowym odebrać bagaże i je ponownie nadać. Tu może jednak być że bez odbioru bagażu bo to jednak jedna linia lotnicza.
  • Odpowiedz
@steemm: Super, że wymieniłeś tyle lotnisk, możesz być z siebie dumny, gratulacje.

@Cierniostwor: Jak nie będzie przypału z jakimś opóźnieniem, pogodą czy podobnymi akcjami to powinieneś zdążyć.
  • Odpowiedz
@steemm: człowieku, ale o zasadach dla pasażerów transferowych to ty wiedz. Transfery mogą wchodzić na pokład nawet po zamknięciu bramek, nawet przy krótkich opóźnieniach załoga czeka na spóźnionych paxów
  • Odpowiedz
@steemm: Bo linie lotnicze się zabezpieczają przed nieogarami i sytuacjami niezależnymi od nich, gdzie załoga na przykład nie może poczekać. Jest dużo odpowiedzi na Twoje pytanier
  • Odpowiedz
@Cierniostwor swego czasu latałem bardzo dużo do wawy. Teoretycznie zdążysz bo kierujesz się id razu schodami na część wylotową, ale w praktyce na ziemi jest najwięcej opóźnień, zanim bus podjedzie, zanim ludzie wyjdą, zanim dojedzie etc. Na bramkach mają twoje info i wiedzą żeby czekać z zamknięciem ake to zawsze tylko do możliwego czasu. Jak dostaną info ze juz koniec to zamykają.
  • Odpowiedz