Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 59
#chwalesie bo moge ;) po prawie 4 latach po wypiciu ostatniego lyka #alkohlizm , pojutrze odbieram moja wymarzona furke #samochody seat ateca. Marzenia sie spelniaja ;) troche mnie przeraza teraz moja decyzja o silniku 2.0 benzyna, bo dzis paliwo po 7.50zl ALE MAM TO W #!$%@? BO I TAK WIECEJ PRZEPIJALEM I PRZEPALALEM. Udanego weekendu mireczki. Pomyslec ze 4 lata temu chcialem sie #!$%@? bo nie widzialem wyjscia. Milego weekendu, w komentarzu autko, dopiero co rozpakowane u dealera
oink_oink - #chwalesie bo moge ;) po prawie 4 latach po wypiciu ostatniego lyka #alko...

źródło: comment_1653733027d1u3INr0yDd0KiTTcAKTFd.jpg

Pobierz
  • 57
  • Odpowiedz
@oink_oink: Ateca fajna, już wielkościowo sensowna- jak jeszcze 4x4, to jest już nowszy haldex i w trybie S (bo chyba nie wziąłeś manuala jak zwierzę? z 2.0T chyba nawet nie ma) to już potrafi zarzucić dupką na śniegu (na piasku też możesz spróbować ( ͡~ ͜ʖ ͡°)).

pracuje od 10 lat i na takie auto mnie nie stać.

@smutny_czlowiek: Było się uczyć albo rozwijać w inny
  • Odpowiedz
@oink_oink ale maszyna, lekkie zazdro ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

Samochód fajny, silnik najlepszy. Ten 2.0T to świetny motor: mocny i oszczędny. Mamy w firmie arteona, czasem robię nim trasę i poprostu ten silnik rozwala system.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@TrzyWesoleOgorasy: dealer mowil ze mam tam system jakis automatycznych dlugich, to brzmo dosc interesikaco, ze sienwlaczaja o wylaczaja jal zobaczy innne auto. Ciekawe czy to dobrze dziala ;) jesy jeszcE ten bagaznil co aoe go noga otwiera ;) mnie tylko ciekawo cyz ja liedykolwiek z tego akorzystam. Cos innego mnie ciekawi, cyz warto zrpvic gniazdo 12v, 230v w bagazniku. Co ka moge podlaczyc w te gniazdko? Chyba to jest 150w
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@TrionicSe7en: nie hezdzilem jeszcze tym autem. Do tej pory dwa razy mialem test drive w 1.5 tsi, i tam naprawde sie fajnie to auto zbieralo. Potem sie skleilem ze tsm jeszcze byl tryb sport ;) ale go nie uzylem hehe, mnie ciekawi czy fakyycznie jest rozna w tym 2.0 i 1.5
  • Odpowiedz
@oink_oink: Jeżeli automatyczne przełączanie świateł działa tak jak u mnie w leonie (jednak starsze bo 16') to dzała tak se. Aut ze słabymi światłami i generalnie większości aut od tyłu nie widzi i wali długimi.
  • Odpowiedz
@TrionicSe7en: ee-eee tam , chyba balbym sie ingerowac w silnik, w sensnie nie wiem czy to w ogole jest beziecznie, po 3-4 latach raczej bym sprzedawal i kupowal nowy, moze drugi wlasciciel by sobie dorabial ten chip. To w ogole bezpieczne jest ? W sensnie jak ktos zczipuje auto to ma taka sama zywotnosc jak nieczipowane ?
  • Odpowiedz