Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 59
#chwalesie bo moge ;) po prawie 4 latach po wypiciu ostatniego lyka #alkohlizm , pojutrze odbieram moja wymarzona furke #samochody seat ateca. Marzenia sie spelniaja ;) troche mnie przeraza teraz moja decyzja o silniku 2.0 benzyna, bo dzis paliwo po 7.50zl ALE MAM TO W #!$%@? BO I TAK WIECEJ PRZEPIJALEM I PRZEPALALEM. Udanego weekendu mireczki. Pomyslec ze 4 lata temu chcialem sie #!$%@? bo nie widzialem wyjscia. Milego weekendu, w komentarzu autko, dopiero co rozpakowane u dealera
oink_oink - #chwalesie bo moge ;) po prawie 4 latach po wypiciu ostatniego lyka #alko...

źródło: comment_1653733027d1u3INr0yDd0KiTTcAKTFd.jpg

Pobierz
  • 57
  • Odpowiedz
@smutny_czlowiek: generalnie to Cie rozumiem. Ja nie wiem jaka jest dla Ciebie przyszlosc, czy kupisz sobie lodz mortowa za 100 milionow czy rower za 1500 czy atece za dwa dziewiecset, ALE.. wiem jedno, ze jestes kowalem swojego losu, i nikt nie bedzie Ci mowil co mozesz a czego nie mozesz, i wszystko siedzi w Twojej glowie. I jest bardzo duza szansa ze to dzieki swoim akcjom/decyzjom nie kupiles sobie jeszcze auta
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@smutny_czlowiek: dzieki kumplu, glowa do gory, cale zycie przed nami! Daj znac jak bedziez w Gdansku to aiw spiknienmy na herbate jak bedziesz reflektowal i nie mal co zrobic z czasem ;)
  • Odpowiedz
@oink_oink jeśli chcesz samochodem trochę pojeździć i po 3-4 latach nie kończysz z nim przygody to radzę ci jak bratu, po odbiorze samochodu pierwsze 1500km zrób delikatnie, wymień olej po tym przebiegu.. powiem ci więcej że na takie ciche wymiany możesz pojechać do kogoś innego jak ASO: kup oryginalny olej i filter w ASO a usługę "cichej wymiany" zleć u jakiś niezależnych speców od VW. Wyjdzie cię to połowę ceny.

Mam pod
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@TrionicSe7en: @smutny_czlowiek: @zeta_: @tellet: @Tuff: ja #!$%@?, ale to ma kopa.. raz czy dwa mocniej na gaz nacisnalem.. bo tak jao mi pisano ze do 1500km i zmiany oleju zeby nie swirowac.. ja pier do le.. no cos niesamowitego. Swiatla takie ze jak za dnia widac.. ale to to #!$%@?... te audio po prostu zrobilo mi dzien... #!$%@? normalnie jak na jakims #!$%@? koncercie ... no nieogarniam
  • Odpowiedz
@oink_oink: Zobaczysz w zimę na jakimś pustym placu, jak fajnie 4x4 pozwala się bawić- widziałem jak typo wywijał Atecą po śniegu to normalnie nie było podejścia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@oink_oink często jeżdżę proceedem i nową Kia sportage, obydwa z 1.6T i potem wsiadam do VW z 2.0T + DSG i mi szczena opada niby 190HP a w proceed 205HP i VW go zjada pod każdym względem.

Ja robię ciche wymiany poprostu u innych bo jest dużo taniej, wychodzi mnie to tak z 400-500 zł a w ASO krzyczą 1100 zl za olej + filtr + serwis.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@TrionicSe7en: ohh kumam. Auto sie zepsulo wczoraj ;) seat nie umie w multimedia. Konsola czarna aie zrovbilani jkaby miala.jakis teboot loop. W dslonir mi polaczyli auto z myseat i od tego die cjyba zaczelo. Mega slabe to jest. Dopiero po 2 h wsiadlem, to zapytalnsie o pin, i zaczal dzialac. Jak tobma tak dzialac to ja to puerdole, niezlr sir wysyraszylem wczoraj, jade i nagle jeb, mapa radio, wszystko wylaczone
  • Odpowiedz
@oink_oink normalnie masakra ( _) nowy samochód i taka lipa oddana klientowi, ale tak to będzie teraz wyglądać przez ten cały kryzys półprzewodnikowy. Pełno zamienników, jakichś alternatywnych dostawców i rozwiązań byle szło produkować i tak to wygląda, włączysz w nowym peugeocie Radio Z i masz zbrickowane multimedia na amen ()
  • Odpowiedz
@TrionicSe7en: jest juz ok, cos im sie #!$%@? z tymi profilami etc jak mi zestawiali polaczenie z komorki do auta, ale juz dziala wszystko, moge np. oblokowac auto zdalnie, czy tam uzyc klaksona, od paru dni juz nie mialo to miejsca
  • Odpowiedz