Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Cześć, nie wiem od czego zacząć. Pierwszy raz udzielam się jako anonimowy i czuję się strasznie dziwnie, że muszę pytać o coś ludzi w internecie.
No, ale dobra, chodzi mi to po głowie od dłuższego czasu, więc spróbuję Wam przybliżyć temat.

Ostatnio targają mną emocje, silne emocje, które mnie dezorientują. Chodzi o to, że chyba zauroczyłem się ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nigdy nie zaznałem takiego uczucia, to moje pierwsze tego typu doświadczenie (lat 20). Zauroczyłem się w brygadziście. Na początku nie zwracałem na niego jakoś dużo uwagi, ale z czasem kiedy był blisko mnie zaraz serce zaczynało mi szybciej bić i trochę się peszyłem. Po powrocie do domu ciągle o nim myślę i nie ma dnia abym tego nie robił. Instagrama jego znalazłem, bo polubił kiedyś stronę jego firmy, w której pracuje, dodam, że długo go szukałem.
I teraz nie wiem co robić, nie mam pojęcia czy on też jest gejem, czy ma kogoś, czy jest mną w ogóle zainteresowany. Niby się uśmiechamy jak przechodzimy koło siebie, patrzymy w oczy, gdy rozmawiamy, ale nic poza tym. I to mnie strasznie dołuje... Jakby... widzę, że cos z tego mogłoby być. W moich oczach pasowalibyśmy do siebie. Jedyną przeszkodą mogłaby się okazać odległość (on jest holendrem) i język (choć dogadujemy się w języku angielskim)
Mieliście podobne sytuacje? Co zrobiliście? Zagadaliście czy czekaliście na rozwój sytuacji? A może czekaliście i w końcu wszystko przestało być tak jak na początku?
Napiszę jeszcze, że raczej jestem osobą nieśmiałą i nie wyobrażam sobie, że podchodzę do niego i walę mu prosto z mostu co czuję.

#zauroczenie #geje #milosc #motylkiwbrzuchu

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6291eba810e0a71a663420ac
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 2
@AnonimoweMirkoWyznania: W twoich oczach pasujecie bo pewnie ledwo co go znasz (zgaduję, że tylko służbowo) a i tak uważasz, że jest idealny i najlepszy, bo zwyczajnie jesteś nim zauroczony. Jeśli nie boisz się „wpadki” możesz próbować się zbliżyć, poznać, wyskoczyć na jakieś piwo czy coś i wyczuć czy faktycznie chce i myśli podobnie jak ty i o tobie, możesz mu dawać jakieś znaki, albo zwyczajnie odpuścić lub szukać na tinderze czy