Wpis z mikrobloga

@LowcaAndroidow: W jakim sensie? Rutkowski to amator/showman. Naval ma za sobą wieloletnią służbę w elitarnej jednostce, a jego spostrzeżenia na temat armii z perspektywy "żołnierza w polu" są moim zdaniem bardzo trafne. Ja służyłem w innym rodzaju wojsk i mimo tego, mam bardzo podobne odczucia na niektóre tematy.
A to że pisze książki to chyba normalne, bo ma przecież o czym. Czyta się je lekko, a kilku moich kolegów startowało nawet
@LowcaAndroidow:
Tylko że Naval trafił w dobry czas na zrobienie kariery jako były gromowiec. Nic na siłę nie robił w tym kierunku. Odchodził na emeryturę i nawiązał współpracę z EA przy Medal Of honor:Warfighter.
Później fajnie się jego materiały sprzedawały na YouTube, to wykorzystał popularność,napisał książki, żeby trafić do większej publiczności. Swoją drogą fajnie się czyta np. "Chłopaki z marsa". Teraz tak chodzi wszędzie "wystrojony" bo ma współpracę z Helikon Tex
@LowcaAndroidow: Ale ja nikogo nie cenie XD Piszę tylko że nie widze powodu do #!$%@? się do navala że gada o czymś na czym się zna, i pisze książki o tematach na których również się zna (bo był to jego zawód przez X lat)

Ale skoro tak cenisz ad arme, to napisz za co. Bo z tego co się zagłębiłem w temat, to raczej są to pogadanki o niczym, oderwanych od
@LowcaAndroidow: W rękach ani jednego, ale w pdf przejrzałem kilka bo byłem ciekaw co to za fundacja. Generalnie, nic wartościowego, szukanie na siłę dziury tam gdzie jej nie ma. Tu trochę szczucia na amerykanów, tam trochę o tym że dany przetarg miał błędne założenia, a w wypowiedziach p. Hogi znowu o tym że "hurr durr orzeł w godle ma otwartą koronę, spiseg , polacy-niewolnicy itp.

Z racji mojego poprzedniego zawodu oraz