Wpis z mikrobloga

W momencie, gdy myślisz że granica bycia cuckiem jest przesunięta przez znanego i mało lubianego Gonciarza naprawdę wysoko, wtedy pojawia się on - człowiek, który chciał być na czele cuckowego peletonu, który przejął hehehe pałeczkę i wysunął się na prowadzenie. Dla tych, którym nie chce się oglądać wszystkiego - Masny w swoim filmiku wspomniał, że żył sobie w otwartym związku, w którym jego partnerka chciała dymać się z kolegą ze studiów. Była o tyle "w porządku", że przed tym faktem go o tym poinformowała, stwierdziła wprost że Masny jej nie wystarcza i chciałaby seksu z prawdziwym mężczyzną, a nie z ciepłą kluchą, którą ma w domu. I co zrobił nasz bohater? Wspaniałomyślnie stwierdził, że SPOKO ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Mam pytanie do takich "facetów" - jak ktoś ma was szanować, skoro wy sami siebie nie szanujecie?

##!$%@? #przegryw #cuckold
TechnoYoda - W momencie, gdy myślisz że granica bycia cuckiem jest przesunięta przez ...
  • 86
  • Odpowiedz
@TechnoYoda: Nie chciałbym takiego życia, ale skoro im to odpowiada (a skoro się zgodził, to widocznie mu odpowiada), to nie będę tego krytykował.

Swoją drogą miło zobaczyć na wykopie, że ktoś wreszcie użył na wykopie słowa "cuckold" w poprawnym jego znaczeniu.
  • Odpowiedz
Wspaniałomyślnie stwierdził, że SPOKO ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@TechnoYoda: widoccznie to byl taki zwiazek w ktorym jakby powiedziala ze odchodzi to tez by powiedzial spoko ( ͡° ͜ʖ ͡°). nie wiem po co ludzie w ogole siedza w takich zwiazkach w ktoryhc sie nie angazuja i sa daleko od siebie. strata czasu moim zdaniem
  • Odpowiedz
@TechnoYoda: w tym filmiku jest chyba więcej przybliżeń do Masnego na końcu jego zdania niż... #!$%@? nie wiem...... #!$%@? (°°
  • Odpowiedz
wprowadzenie przez religie monogamii i kultu "pary" mial potezny wplyw na rozwoj cywilizacji. Ludzie zamiast skupiac sie na ciaglej prokreacji i szukaniu partnera (jak zwierzeta), po "zwiazaniu sie" skupiali sie na zwiekszeniu swojego statusu i przetrwaniu. Ludzie sie z natury poligamistami, wybor monogamii i wiernosci, to zwyciestwo rozumu i cywilizacji, nad zwierzecym popedem.


@God3nder: Tylko nijak to ma się do związku, gdzie jedna strona od tak uprawia seks z kim popadnie,
  • Odpowiedz
@Prawak_Fikolarz_Borys_Jelcyn_Drugi: Wojewódzki, podobnie jak Pacześ (jak na komików/standuperów przystało), bardzo często stosowali czarny, ostry humor skierowany wobec kobiet. Nie wiem jak z Paczesiem, ale Wojewódzki, którego czasem nawet ciekawie się słucha swoją drogą, często był krytykowany w lewicowych kręgach, bo to zresztą zwykły libek-fajnopolak, a nie feminista.

W ogóle ta lista na okładce jest całkiem z dupy, bo na wykopie cuckoldem nazywa się każdego, kto nie pluje na kobiety xD.

Cuckold
  • Odpowiedz
  • 1
@D4Ru73K jestem w stałym związku od 15+ lat. Możliwości mam, ale nigdy nawet nie pomyślałem o zdradzie, flircie. Może ludzie nie są szczęśliwi w związkach?
  • Odpowiedz