Wpis z mikrobloga

Może to będzie dla ciebie zaskakujące, ale większość neuropków to zwyczajni neoliberałowie i też niekoniecznie popierają takie rozwiązania.

Miałem na myśli tych, którzy poświęcili swoje życie Konfederacji oraz wykopujących z ich listy ;)

Jeszcze im się nie udało ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Bo jak się udaje to nikogo nie interesuje. Interesuje tylko wtedy kiedy się raz na rok nie uda.

@aegispolis: https://www.wykop.pl/link/6676045/ziobro-zostaje-sejm-odrzucil-wniosek-opozycji/
Tutaj było w miarę blisko
Miałem na myśli tych, którzy poświęcili swoje życie Konfederacji oraz wykopujących z ich listy ;)


@m4cias: No to akurat w szczególności ci są zatwardziałymi neoliberałami. Z resztą to byli korwiniści właśnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@aegispolis: https://www.wykop.pl/link/6676045/ziobro-zostaje-sejm-odrzucil-wniosek-opozycji/

Tutaj było w miarę blisko i masz.


@m4cias: No i gdzie tu masz sukces Konfederacji? Przecież Ziobro nie odwołali.
No i gdzie tu masz sukces Konfederacji? Przecież Ziobro nie odwołali.

@aegispolis:
Pytałeś o sprzeciwienie się PiSowi gdy będzie na granicy. Każde głosowanie, gdzie cała opozycja głosuje przeciw PiS jest na granicy i tutaj było podobnie. Nie pytałeś o sukces.

wystarczyło aby kilku od Kukiza i 1-2 z PiSu się wyłamało i ich głos byłby decydujący
No mówię, gdy będzie to na granicy, że faktycznie przeważą ich głosy. Jeszcze tego nie było. Ty wiesz, że oni przed głosowaniem zwykle wiedzą, kto jak zagłosuje, więc oddając głos dobrze wiedzą, kiedy to ma znaczenie, a kiedy nie?


@aegispolis: a masz taki przypadek dla którejkolwiek innej partii, że oczekujesz tego właśnie od Konfy? PiS ma większość i dopóki nie zostanie ona zachwiana to jest bardzo mała szansa na taki przypadek.
a masz taki przypadek dla którejkolwiek innej partii, że oczekujesz tego właśnie od Konfy?


@m4cias: No dla żadnej innej partii tak nie ma. Tylko Konfa jednocześnie uważa się za opozycję, ale kiedy tylko PiS brakuje głosów, to nagle robi fikołki, aby im pomóc.

To, że lewica głosuje za socjalem to akurat nic dziwnego - mają to w programie. Czy Konfa ma w programie bycie koalicjantem PiS?
@zymotic: ja piję do tego, że cokolwiek by Konfa nie zrobiła to tytuł znaleziska będzie tak przekręcony, że odbiór będzie jednoznacznie negatywny. Dlatego napisałem to w ten sposób.

A jeszcze bardziej dziwne, że nikt z neuropy nie jedzie po PO, że to poparli. W ogóle pomimo tak istotnego głosowania nie było żadnego znaleziska. Ale wiadomo, o PO albo dobrze albo wcale, cokolwiek by nie poparli.