Wpis z mikrobloga

28 czerwiec to najszypszy termin i tak to jest na NFZ i robi to chirurg. Ale 2 od razu Ci nie wyrwie i po zabiegu godzina w poczekalni bo muszą zobaczyć czy nie zasłabniesz. ¯\_(ツ)_/¯
No tak na NFZ.....Przeciez nie będziesz becylował takiego siana ....
Zresztą prywatnie nie wiadomo na kogo trafisz i potem nie ma jak bez sądu ścigać papraka. A tak jesteś w systemie specjalizacji.
@Simfecstio: Tak... Przegrodę w nosie robiłem na NFZ bo normalnie to 4,500. i na przeglądzie byłem za darmoszke a typiara miała tak samo prywatnie to jescze 200 musiała dopłacić za wyjeęcie szmaty z nosa.
@Simfecstio: Tak jest narkoza ale wpierw na sali dostaniesz pół tabletki głupiego jasia. Leżałem na sali z takim młodym i dziadkiem to po tabsie jak dziadek dostał to udawaliśmy kurczaka tak wiesz łokciami i Ko ko ko ko ko... Dziadek odj3bał numer jak go przekładali na wyro do operacji gdaczal jak poj3bany. #!$%@? nam się zebralo. No na golas oczywiście się jedzie na salę pod prześcieradełkiem XD
@Simfecstio: Zrobiłem tą przegrodę bo mi chrząstka urosła w poprzek i na jedną dziurkę nie oddychałem ale trochę załuję bo mimo kremów na ranę w nosie po zabiegu a minęło juz parę lat to się ciągle strupy robią i się czasem wkurzam bo to drażni jak nie wyrwiesz....Ogólnie jest tak 50% zadowolenia , no może 60.