Wpis z mikrobloga

Mirki, pomuszcie bo nie wytrzymie więc bardzo proszę o przeczytanie całości wpisu a postaram się opisać wszystko najkrócej jak się tylko da () . Ogólnie to pale normalne fajki sporadycznie (z 6 szt na 2tyg) ale palę czasem nawet kilka pod rząd w ciągu 1h gwoli ścisłości np. na imprezie i nigdy nie miałem nieprzyjemności z tym związanych. Kiedyś raz spróbowałem od kolegi to GLO z wkładami Scarlet (czerwone) i było w miarę okej, później kiedyś przy okazji jakieś arbuzowe ale były bez rewelacji. Po kilku miesiącach namyśliłem się i zamówiłem swoje własne glo, oczywiście pech chciał że #!$%@? mi zamówienie i zamiast wkładów czerwonych przysłali mi violet click. Zapaliłem na testa jednego, paliłem paliłem choć czułem że wkład jest bardzo mocny bo siadało mocno na banie - po chwili od wypalenia wkładu zaczęły się jaja tego typu że strasznie mi się kręciło w głowie, opadłem z sił, naszły mnie sporawe nudności oraz ból brzucha. Od tamtego momentu pozbyłem się zestawu ( na szczęście oddałem kumplowi bo był na kupnie ). Wyczytałem że takie hece dzieją się od przedawkowania nikotyny a fizycznie to ja jestem chuherko więc to mogło rzutować (nie wiem). Tydzień temu pożyczyłem od znajomka nowego Iqos 2.4 Plus z wkładami turkusowymi na testy by sprawdzić czy przy iqosie będą takie same rewelacje żeby nie wydawać niepotrzebnie siepy na coś co użyję raz. Przy paleniu iqosa też odczuwam jakiś taki dyskomfort że ten wkład jest zbyt mocny i zaraz walnę bełta gdybym zaciągnął się tak mocno jak normalnym szlugiem (slimem) ale nie miałem tutaj akcji z bólami itp. jedynie mocniej się w głowie zakręciło niż po normalnej fajce i tyle. I tutaj pytanie, które wkłady do Iqos są najdelikatniejsze i najlepiej owocowe? Kumpel mi powiedział że można stosować te fiity roxo i że są spoko tylko że ja się w dalszym ciągu obawiam rewelacji zawrotowo-gastrycznych po wkładach i w towarzystwie wolę sięgnąć po normalnego fajka mimo iż urządzenie noszę ze sobą. Czy powyższe kwestie które opisałem oznaczają że muszę zrezygnować z podgrzewaczy tytoniu i zainwestować w jakiegoś vape e-peta na owocowe liquidy? Osobiście nie jestem uzależniony od tytoniu, palę dla klimatu i sprawia mi to przyjemność ale irytuje mnie smród jakie one zostawiają na dłoniach, ubraniach :(

#glo #pytanie #kiciochpyta #pytaniedoeksperta #iqos #vuse #neo #discover #epapierosy #epapieros i #vape choć wiem że te podgrzewacze to nie vape ale może ktoś z tagu będzie znał temat więc nie bijcie. #gownowpis #papierosy #tyton #wykopsmokersclub #palenie
s.....y - Mirki, pomuszcie bo nie wytrzymie więc bardzo proszę o przeczytanie całości...

źródło: comment_1653580770Eycnj76AtC4fuSqxJJBx0p.jpg

Pobierz
  • 5
@s-k-fantasyfactory to co piszesz to nie zatrucie tylko normalna reakcja organizmu na spore dawki nikotyny. Czerwone wkłady są jak czerwone fajki, więc nie dziwne że cię jeblo po bani. Ogólnie jak mało kopcisz to może cię tak jebnac przy mocnych fajkach. Jak już chcesz kopcić to zwykły epapieros z liquidem bez nikotyny i możesz puszczać dymki. Iqos i glo to syf wg mnie ale jak kto woli.