Wpis z mikrobloga

@Trusky92: wypraszam sobie! Mój passacik nawet 18 lat nie ma :)
Możesz się śmiać z mojego auta ale pozwól, że ci opowiem historię. Mam 23 lata, trzy lata temu wyprowadziłem się od rodziców i miałem ciężki start bo bez ich jakiejkolwiek pomocy. Miałem po drodze różne prace i tak naprawdę dopiero od roku mam porządną, od kilku miesięcy w końcu zarabiam zadowalająco, powoli dorabiając się i poprawiając swój komfort życia. Jeździłem
Pobierz Syn_Krzysztofa - @Trusky92: wypraszam sobie! Mój passacik nawet 18 lat nie ma :) 
Moż...
źródło: comment_1653649338uJ07h4U0oKRqKE1DLaPSdd.jpg
@Syn_Krzysztofa: Ale ja napisałem, że kompletnie się nie śmieję z twojego statusu, wiem, że możesz mieć bardzo ciężko w życiu i nie każdy ma równy start. Passat to dobre auto, lepsze od wielu nowych, ja się tylko zaśmiałem z zestawienia, Passat b5 i to jest życie :) Życzę Ci, żeby wszystko układało się po twojej myśli i żebyś się dorobił i miał spokojne życie. Sam zaczynałem od Focusa 1, 1.4 w
@Trusky92: „Passat b5 i to jest życie” napisałem w żarcikach, często sobie tak żartuję z mojego auta, nawet na studiach już mam ksywkę Janusz od mojego passata ale wszystko oczywiście w granicach dobrego smaku :D także spokojnie, ja się nie czepiam twojego komentarza i rozumiem go ( ͡° ͜ʖ ͡°) dziękuję w każdym razie za życzenia! Bardzo mi miło i Tobie również życzę wielu sukcesów :)