Wpis z mikrobloga

Właśnie dostałem informację z #revolut, że mogę zmienić mój numer IBAN rachunku w euro z litewskiego na polski. Aktualnie przelewy na #coinbase w euro dochodzą natychmiastowo (na tym litewskim). Jak to się będzie miało w przypadku polskiego? Ktoś to ma?
#kryptowaluty
  • 6
  • Odpowiedz
Dokładnie tak napisali:

Jako polski klient Revolut Payments UAB do obsługi konta w EUR używasz obecnie litewskiego numeru IBAN. Dzięki współpracy z Aion Bank Polska możesz w końcu zmienić swój numer IBAN na polski.


A potem w sumie tak:

Wejdź w powyższy link lub uruchom aplikację Revolut, przejdź do ekranu głównego i wejdź w zakładkę Konta. Wybierz PLN i postępuj zgodnie z wyświetloną instrukcją.
  • Odpowiedz
@Devih: Też dostałem przed chwilą i wychodzi, że IBAN litewski też nadal aktywny.

Nie kliknąłem tego dużego przycisku z powiadomienia, ale wyświetla mi się lokalny. Tzn. Są dwie zakładki teraz - lokalny i swift.

Wejdź w powyższy link lub uruchom aplikację Revolut, przejdź do ekranu głównego i wejdź w zakładkę Konta. Wybierz PLN i postępuj zgodnie z wyświetloną instrukcją.


Tego nawet nie miałem. Tylko na jakiejś stronce znalazłem jak poszukałem co
  • Odpowiedz
@unified_observer: Nie żebym klikał, bo ja z góry wszystko jako phishing traktuje, ale wydaje się być legit. Natomiast nawet jeszcze do apki nie zaglądałem :D Tylko zastanawia mnie, że tu piszą o euro, a potem, że PLN :D
  • Odpowiedz