Wpis z mikrobloga

Chciałbym aby Mandzio nagrał ostry, obszerny materiał na temat całej tej sytuacji, który mógłby otworzyć oczy młodszym widzom.

Mega mnie irytuje to, że w komentarzach na tiktoku młode dziewczyny nie widza nic złego w zschowaniu Fagaty, ale mają pretensje do Maszy za to, że będąc regularnie przez nią atakowana i potraktowana w sposób podły w odwecie udostępniła te wiadomości
#famemma #wardega
D.....8 - Chciałbym aby Mandzio nagrał ostry, obszerny materiał na temat całej tej sy...

źródło: comment_1653565637ct2DPbykwaEXa0T19t7BcH.jpg

Pobierz
  • 22
@DEJW88: Ale czego ty oczekujesz? Te głupie laski na tiktoki broniły chłopa, który dostał dożywocie, bo pijany potrącił i zabił matkę i kilkuletnie dziecko. Jedynym ich argumentem było to, ze jest młody, ma jeszcze całe życie przed sobą i kazdemu należy się druga szansa. Oczywiście gościu był mega przystojny i miał loczki, ale o tym nie ma co wspominać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Mega mnie irytuje to, że w komentarzach na tiktoku młode dziewczyny nie widza nic złego w zschowaniu Fagaty


@DEJW88: wyssały to z mlekiem matki, mamusie też musiały skakać po fujarce zaradnego, dynamicznego tatusia żeby móc urodzić taki cud () i tak to sobie każdy radośnie przyklaskuje... jak gargamel nie wróci do żywych i mocno nie #!$%@? to fakt, ostatnia nadzieja w Mandziu.
Mega mnie irytuje to, że w komentarzach na tiktoku młode dziewczyny nie widza nic złego w zschowaniu Fagaty, ale mają pretensje do Maszy za to, że będąc regularnie przez nią atakowana i potraktowana w sposób podły w odwecie udostępniła te wiadomości


@DEJW88: Bo taka jest KAŻDA KOBIETA. Chccą #!$%@?ć najgorsze rzeczy, ale jednocześnie absolutnie nie chca ponosić konsekwencji za to i nie daj boże być oceniane. Witamy w prawdziwym świecie. Jak
@DEJW88: agata zrobilaa krzywde tylko stuu, platki sie pewnie nie roznia skladem od cini minis, a pedal mandzio co sie przebiera w damakie ciuchy wyrządza krzywdę wiecej niż q osobie, bo jeden z drugim sie przebiorą w spódnice w szkole i zostaną (slusznie) pobici... chłopak dziewczyna normalna rodzina
młode dziewczyny nie widza nic złego w zschowaniu Fagaty, ale mają pretensje do Maszy za to, że będąc regularnie przez nią atakowana i potraktowana w sposób podły w odwecie udostępniła te wiadomości


@DEJW88: gosciu bo one mysla dokladnie tak samo xD