Wpis z mikrobloga

#inflacja #ceny #ubezpieczenia

Ciekawe jest to ze pomimo takiej inflacji ceny ubezpieczeń OC praktycznie od wielu lat są takie same. Za OC auta płace teraz mniej niż 15 lat temu kiedy nie miałem jeszcze zniżek. Sprawdziłem na rankomacie i najtańsze OC wyskoczyło mi za 360zl :o
  • 15
  • Odpowiedz
Ciekawe jest to ze pomimo takiej inflacji ceny ubezpieczeń OC praktycznie od wielu lat są takie same


@mati3654: Spokojnie wszystko przed nami :)
Ze względu na covid (ludzie siedzieli na zdalnym, nie wozili dzieci do szkół etc.) przez prawie 2 lata było dużo mniej szkód niż normalnie, dlatego dzięki dobrym wynikom finansowym firmy mogły sobie na to pozwolić.

PZU kilka dni temu zapowiedziało podwyżki ze względu na powrót ilości szkód do
  • Odpowiedz
@Erravi: Ehhh ta Uniqa i jej oferty :D już od jakiegoś czasu słyszę od klientów jak tragicznie likwidują AC w tych tanich wariantach AC z udziałami :D No ale ceną wygrywają ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@sayanek: Sam wybrałem. Miałem opcje bodajże 500 , 1000 i 1500 w link 4 mam wszystkie ubezpieczenia domu samochodu jednego i drugiego a to z uwagi na to, że w link 4 jak miałem szkodę w domu ( córka rozbiła tv podczas zabawy ) nie było żadnego problemu z uznaniem szkody i wypłatą.
  • Odpowiedz
@mati3654 nie jest tak jak mówisz. W latach 2018-2019 były masowe i odczuwalne podwyżki składek na OC w każdej firmie a ludzie chcieli się zesrać z tego powodu i oblatywali każda dziurę z napisem ubezpieczenia :)
  • Odpowiedz