Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@Hogataa26: Ja to ich nie rozumiem, laska od pierwszych dni hotelu mówiła że jest toksyczna xd Nigdy tego nie ukrywała, więc czego mirki od niej oczekują to ja nie wiem, ona tam nie poszła mydlić oczu swoją zajebistością tylko utrzymać się jak najdłużej, znalazła sobie relacje której poświęca całą swoją energię i na wszystko inne ma w------e. Nie wiem, jak chcemy sobie oglądać wzajemne lizanie d--y to na Polsacie love
  • Odpowiedz
@elfikWzbozu: ciekawa logika, czyli jakbym ja teraz ogłosiła wszem i wobec że jestem agresywna to rozumiem że wszyscy mają moja agresywność tolerować i liczyć się z tym że mogę im w------l*** ale już powiedziałam to na początku to nikt nie może mieć do mnie pretensji? XD bycie toksycznym to nic innego jak p-----c psychiczna i często agresja słowna i nie, to nie otoczenia ma tolerować tylko osoba dostosować swoje zachowanie
  • Odpowiedz
@Hogataa26: skoro żmija wszędzie robiła sobie wrogów,bo wiedziała,że daleko w programie zajdzie,a oprócz tego pociesza innych,to rzuciło się w oczy,że ona zwyczajnie chce od innych wyciągać info,kto tam co do kogo ma.Tak było np. jak z Jayem rozmowy prowadzili,przy nominacji 3 dziewczyn,których na dobrą sprawę prowadzić nie powinni.A że teraz siedzi cicho i mało ją pokazują?...Bo finał blisko i co chwila liczy,kto na nią może zagłosować.O czym zresztą pisano chyba
  • Odpowiedz
@Opportunist: kto miał mnie niby opłacać? Mam swoje zdanie o Elizie, bo jestem obiektywna i na początku mnie w-------a, ale później zmieniłam zdanie. @X0__x0: wczoraj Grześka pocieszała, wcześniej Wiktorię, gada z nimi. A Oliwia każdej powiedziała, że spala z Kubą.
Ah no tak, bo ma takie spojrzenie, więc jest żmija xd
@kurczak69okon: widocznie są słabi, skoro 20 latka wzięła ich w garść.

@elfikWzbozu: o
  • Odpowiedz