Wpis z mikrobloga

@kipman1: Przecież pisał, że to było na początku emisji odcinków to jak ostatnie 5 minut, raczej pierwsze 5 minut xD I finalnie tego nie zrobił, ot głupi pomysł jakich Kuba miał wiele xD
Kuba nie ukrywał, że chciał i być w finale i mieć obserwatorów, w sumie chciał i otworzył sklep z odzieżą to jakiś klientów musi mieć by mu biznes nie upadł a najłatwiej przecież zacząć od obserwujących
@kipman1: Ja oceniam ludzi po czynach a nie po tym co mówią bo mówić można wszystko a człowieka definiuje to co robi :p
A może ta „Kasia” właśnie po to powstała, odobserwowujesz i już. Trzeba być dorosłym aby się o takie rzeczy nie oburzać xD
Czemu ma się prawnie ktoś przyczepić? XD Ludzie kupują obserwatorów i nikt się tego nie czepia, takie czasy.
@Opportunist: nie wiem po co się rzucasz - spokojnie to tylko program i wchodzimy na wykop się dobrze bawić, ale jak nie masz argumentów to ziejesz jadem i nienawiścią. Napisałem swoje zdanie że potwierdził słowa Elizki i właściwie skompromitował się przyznajac że planował kręcić dramę dla fejmu i tyle. To nie podlega dyskusji - wyskoczył z tekstem, został zgaszony jak pet i tłumaczył się przyznając do tego że to planował. Koniec