Wpis z mikrobloga

Najlepsze jest to że w niektórych szkołach chłopcy nie mogą chodzić w krótkich spodenkach bo prowokują ale za to obroże,.kolczyk w nosie i jakieś siatki które wyglądają jak u taniej prostytutki to już można bo tak xD


Najlepsze jest to, że w niektórych szkołach chłopcy nie mogą chodzić w krótkich spodenkach, bo prowokują, ale za to obroże, kolczyk w nosie i jakieś siatki, które wyglądają jak u taniej prostytutki to już można,
StaryWedrowiec - > Najlepsze jest to że w niektórych szkołach chłopcy nie mogą chodzi...

źródło: comment_16535178544sdD4LfjvhXKdl2MlB33Bb.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Najlepsze jest to że w niektórych szkołach chłopcy nie mogą chodzić w krótkich spodenkach bo prowokują


@xHedginng: nie dlatego, że prowokują, tylko dlatego, że to wyglądą tragicznie. Spodenki to na boisko i plażę a nie do instytucji państwowej
  • Odpowiedz
w takich szkołach nie można ani jednego ani drugiego. Nie ma szkół gdzie chłopcy muszą mieć długie spodnie a dziewczyny chodzą w obrożach.


@Pierorzek: W UK już była akcja, że w lato można nosić spódniczki, ale spodnie tylko długie.

To co zrobili chłopcy? Zaczęli chodzić w spódniczkach xD
  • Odpowiedz
@Pierorzek: w moim liceum było tak, że chłopcy mogli nosić tylko długie spodnie (i do tego nie mogły być to spodnie dresowe). Teoretycznie było tak jak mówisz, niby trzeba było zachować standard ubioru itd., ale w praktyce standardy te dotyczyły tylko męskiej części uczniów. Dziewczyny normalnie nosiły krótkie spódniczki i krótkie spodenki (tak, te krótkie krótkie spodenki, nie te co się kończą zaraz nad kolanem), do tego odkryte ramiona itp. i przez 3 lata nie widziałem ani razu, aby miały z tego tytułu problemy. Nauczyciele nie zwracali na to uwagi. Ponadto, jakby była taka sytuacja to pewnie bym słyszał.

Za to w przypadku chłopców zawsze były problemy, nawet za spodnie 3/4 (chociaż tu akurat umówmy się, że słusznie ( ͡° ͜ʖ ͡°)). Wiadomo, nikt nie wyrzucał nikogo, ze szkoły, ale problemy robili tylko chłopcom.

Uprzedzając pytania:
- nie, nie znam kogoś kto tak miał, tylko ja sam, osobiście miałem tak w swoim liceum, ponadto nauczyciele odmawiali poluzowania tych "standardów". Nawet dziewczyny popierały nas w rozmowach z nauczycielami, ale nie dało
  • Odpowiedz