Wpis z mikrobloga

Mirki posiadające #iphone a najlepiej tacy, którzy przesiadali się w niedalekiej przeszłości z #android mam do was pytanie. Planuje w końcu spróbować mitycznego ( ͡° ͜ʖ ͡°) sprzętu od #apple a, że jestem wieloletnim użytkownikiem andka i samsungów to zastanawiam się czy przesiadka była dla was bardzo bolesna? Bo mam pewne wątpliwości ( ͡° ʖ̯ ͡°), aktualnie posiadam note'a 10+ i absolutnie kocham ten telefon, ale uznałem, że może czas na zmiany tylko jakoś nie mogę do końca się przekonać
  • 24
@Tetrachloroizoftalonitryl: jeśli jesteś poweruserem który zmienia launchery, sideloaduje aplikacje, lubi mieć wszystko ustawione dokładnie pod swoje preferencje to zostań na androidzie.

Jeśli chcesz mieć po prostu płynnie i bezproblemowo działający telefon z pewnymi arbitralnymi ograniczeniami których NIE DA SIĘ obejść (np limit 100 numerów na liście połączeń czy ikonki tylko od lewej do prawej bez żadnego odstępu itd) to zapraszam! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Tetrachloroizoftalonitryl: ja zrezygnowałem z samsunga bo mnie #!$%@?ł przez źle napisany system. Nie dość że na androidzie 7 i 8 po zminimalizowaniu opery podczas pisania komentarza na wykopie zostawiał na ekranie klawiaturę to wymagał żeby do płatności zbliżeniowych był kod na odblokowanie telefonu ale nie przeszkadzało mu płacenie zbliżeniowe bez możliwości uwierzytelnienia. Najlepsze jednak było to że strasznie dużo reklam od samsunga miałem choć nie chciałem i wszystkie zgody marketingowe odznaczałem.