Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Starzy wychowali mnie na systemowego robota. Oni od zawsze w gówno robocie za najniższą. Jak kończyłem technikum to wmawiali mi, że praca musi być. Byle jaka, ale ważne, że pracujesz. Przez nich sam od 9 lat tyram w januszexie, świadomy tego jakim gównem jestem nie potrafię się przemóc do zmian w moim życiu przez ich gadanie które wpajali mi od zawsze "no gdzie ci lepiej będzie 8 godzin porobisz i do domu, premia 300 zł i dodatek na święta 900 zł gdzie tak dobrze będziesz miał" myślałem, że tak wygląda świat, że muszę tak orać za grosze do końca życia. Bardzo się myliłem
#pracbaza #przegryw

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #628dcaef5b7f91b6f6274a15
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 13
  • Odpowiedz
  • 2
@AnonimoweMirkoWyznania musisz zmienić tok myślenia, zacznij mieć wywalone na wszystkich do okoła i podejmuj decyzje które będą najlepsze tylko dla cb. Ja mam taki tok myślenia który bardzo pomaga. Stawiam moje interesy na pierwszym miejscu.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Wy nigdy winni swojej własnej sytuacji. Jak w domu nie było patologii to wymyślicie, że Was starzy wychowali na systemowe roboty, czy inne pierdoły. Gdybyś robił w tym januszexie drugi rok to rozumiem, ale po dziewięciu latach nie dostrzegać, że problem leży w Twoim braku motywacji i chęci zmian to już typowe wyparcie. Jak coś #!$%@? na emeryturze to też zrzucisz na złe wychowanie?
  • Odpowiedz
PonadgabarytowaMucha: Ohhh pan Normick @F1A2Z3A4 zawitał na wypok. No no... chłopie zrozum, że zjebbanne wychowanie = zjebbanna przyszłość i tu nie da się nic zrobić nawet jak masz warunki. Przykładem jest mój przyrodni brat. Chłop 206 cm wzrostu, na wuefie wzwyż skakał w podstawówce chyba 160 czy 170 ogólnie to miał wyniki jedne z lepszych w PL. Był nawet na Czwartkach Lekkoatletycznych w finale. Ale przez całe życie słyszał, żeby się
  • Odpowiedz
IskrzacyDaniel: @F1A2Z3A4: jednak mówimy o 9 latach, które rzekomo mu przeszkadzają i by to zrobił, bo 9 lat frustracji pozwoliłoby mu na zmianę położenia. W tym czasie ludzie wyjeżdżają za granicę, przeszukują oferty pracy, robią kwalifikacje, kończą studia, bo frustracja nie pozwoliłaby im siedzieć w miejscu.

I pisze, że do końca życia co jest dowodem, że nie jest to wyłącznie wina rodziców. Ludzie skorzy do zmian podejmują się przykładowo studiów,
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Współczuję w opór nie ma nic gorszego niż rodzic podcinający skrzydła od początku, który wpędza Cię w kompleksy. Myślę, że hard reset będziesz musiał zrobić, czyli odciąć się od toksycznej rodzinki, bo mam wrażenie że wjeżdżają Ci na banie już zbyt długo. Będzie zajebiście ciężko, ale jak zaczniesz iść swoją drogą to i motywacja sama się pojawi, by udowodnić przede wszystkim samemu sobie, że to Ty masz rację. Szkoda, że
  • Odpowiedz