Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 69
@easysocial: #!$%@? jesteś? :) striggerowałeś się jak psychol o karteczkę z notatką do rodzica. Jest uzasadniona a Twój pomysł z wycinaniem głupi. Żłobek to nie biuro, tam nie ma czasu ani miejsca na takie rzeczy. Nikt też nie pisał że do wszystkich.

W moim żłobku mówią przy odbiorze dziecka co trzeba, zostawiają info w koszyku z rzeczami dziecka albo piszą SMS.
  • Odpowiedz
@annotate: nonsens.
Nie striggerowałem się po prostu tak mirkuję sobie na wykopie, że odpisuje tu i tam od tak. To Ty się striggerowałeś odpisując, wciągając się w dyskusję. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jest uzasadniona a Twój pomysł z wycinaniem głupi.

Nikt też nie pisał że do wszystkich.

Pisałem o przypadku gdzie jest wiadomość do wszystkich przecież, jak nie masz czasu na komunikację ze zrozumieniem to nie trać
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 34
@easysocial: o #!$%@?, człowieniu, wiem że pewnie myślisz że jesteś śmieszny i trollujesz dla beki, ale to jest już spory problem z psychą. Twoje zderzenie z rzeczywistością będzie bolesne.
  • Odpowiedz
@easysocial: Odniosę się tylko do jednego - babki w żłobku to opiekunki nie nauczyciele w sensie pedagodzy, zazwyczaj nie mają studiów (nie muszą ich mieć). Nauczyciel jest od przedszkola wzwyż
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@krolowamonika: nie musi, ale często ma. Tak samo jak pielęgniarka nie musi, ale w wielu szpitalach jedna na 15 nie ma magistra (kojarzę jeden spory gdzie wszystkie mają).

@easysocial: potwierdzasz tylko :) większość twoich wypowiedzi nie ma nawet związku z postem OPa :p
Bae się sam.
  • Odpowiedz
@annotate: jakbyś nie zauważył to odpisywałem Tobie głównie.

Także tego, znowu jakieś błędy logiczne robisz, wmawiasz coś mi.
Będę się modlić o Twoje dzieci, bo raczej na Ciebie nie będą mogły liczyć, jak odwracasz tak kota ogonem, bo coś Ci się nie podoba od tak bo większość mówi tak.
  • Odpowiedz