Wpis z mikrobloga

Sluchajcie, stalo sie. Nie licze na nic, ale moze ktos cos zauwazy. Wczoraj w Poznaniu na Jezycach skradziono nam rower Trek Powerfly 4. Dla znalazcy lub osoby, ktora pomoze w odnalezieniu jest przewidziana nagroda pieniezna. Rower na zdjeciu z momentu zakupu. Nr ramy WTU155g1063s.
#rower #zlodzieje #poznan
bramboryhranolkiknedliki - Sluchajcie, stalo sie. Nie licze na nic, ale moze ktos cos...

źródło: comment_1653380959G12tpA24RrKlW5CJu4L6Jc.jpg

Pobierz
  • 45
@bramboryhranolkiknedliki: To jest jakiś walony żart z tymi kradzieżami rowerów w Polsce. Minimum raz w tygodniu na Wykopie pojawia się wpis lub znalezisko o kradzieży roweru. Hui wie gdzie trzymać te rowery, żeby nie ukradli. Chyba najlepiej w ogóle na nich nie jeździć, nigdy nie przypinać w miejscach publicznych, tylko trzymać pod kluczem w pokoju i się patrzeć na niego. Serio. I to nawet takie rowery za 1000 zł kradną (
@klocus: Jedyne wyjście, do użytku codziennego trzeba mieść starego rzęcha, używanego celowo obrzydzonego, oszrupanego i nieciekawego, na podzespołach z niższej półki, tyle tylko żeby był wygodny i sprawny mechanicznie, zaś do jazdy rekreacyjnej gdzie się nie schodzi z roweru, albo zostawia na 3 minuty przed sklepem w pipidówce gdzie i tak nikt go nie ukradnie, można sobie kupić super duper wypasionego sprzęta ¯\_(ツ)_/¯
@bramboryhranolkiknedliki: niestety #!$%@?ą rowery jak zli. U mnie z osiedla zawineli po nalocie naście rowerow z tego jeden za +30k i po latach sprawa umorzona. Złodziejskie eldorado- jak nie zlapiesz za reke to masz po sprzecie- szukasz go w częsciach albo juz wywieziony w #!$%@?
Z klatki kamienicy, w ktorej mamy biuro. Klatka zamykana domofonem, rower przypiety skladanym lockiem do poreczy. Wyrwana cala porecz ze sciany, i to ok. godz. 17


@bramboryhranolkiknedliki: Wybacz, ale wszyscy rozsądni ludzie na całym świecie trzymają drogie rowery za drzwiami swoich mieszkań i domów. Przykre, że olales temat bezpieczeństwa swojego majątku a teraz publikujesz post z prośbą o pomoc.

Tyle razy to było wałkowane, że takie sprzęty tylko pod nadzorem i
@klocus: Dlatego ja jeżdżę takim starym złomem do roboty czy sklepu i jeszcze nie ukradli. Oczywiście stać mnie byłoby na nowy i myślałam żeby taki sobie kupić, ale wpisy na wykopie o kradzieżach skutecznie mnie zniechęciły xd