Wpis z mikrobloga

Czołem Mircy i MIrabelki
Czy znajdę tutaj kogoś, kto pracuje w sklepach typu #eurortvagd, #mediamarkt i mógłby odpowiedzieć na kilka pytań?
-Jak wygląda sytuacja z cenami ubezpieczeń dodatkowych itp.? Czy stawki są sztywne, czy może sprzedawca może dać jakiś rabat? – rabat mógłby być również w formie kart podarunkowych do wykorzystania w sklepie np. przez rok.
-Czy jest np. opcja przechowania sprzętu przez sklep lub zamówienia z opóźnioną dostawą? Potrzebuje sprzętu na połowę lipca, ale jakby była dobra oferta, to mogę kasę wyłożyć choćby jutro.
-Czy macie jakieś okresy, kiedy szczególnie zależy wam na zrobieniu wyników sprzedażowych? ( W nawiązaniu do pierwszego pytania)

Ewentualnie, jeśli jesteś sprzedawcą w tego typu sklepie to możemy się umówić na zakupy – potrzebuję kupić lodówkę, zmywarkę, piekarnik, zlewozmywak, płytę indukcyjną, okap

#warszawa #remontujzwykopem #kuchnia #agd #rtv #mediamarkt #eurortvagd #lodowka #zmywarka
  • 3
@Pietrek9: Pytania aktualne ( ͡° ͜ʖ ͡°) - jedynie w kwestii magazynowania się dowiedziałem, że jest to w zależności od sklepu jest to od dwóch do czterech tygodni za darmo plus w niektórych sklepach odpłatne magazynowanie za różną stawkę.
@MechanikIMIR: tak to u mnie wyglada w mediamarkcie
1) rabat na ubezpieczenie może dać ktokolwiek z kierownictwa. Rabat jest wyłącznie na sprzęt. Nic nie jest sztywne, warto mieć jakiś argument
2) Bez problemu, mamy #!$%@? magazyn wiec bez problemu da się coś odłożyć na dłuższy okres
3) Nie. Każdy miesiąc jest ważny ( mówię z pozycji pracownika sklepu a nie z pozycji centrali )

Niestety pracuje na innym dziale wiec Ci