Wpis z mikrobloga

Borze, jaka CD/DVD to jest przestarzała technologia, mój napęd po włożeniu płytki (zwłaszcza jakichś takich starych, a więc poobcieranych trochę) tak hałasuje, że boję się że zaraz płyta się w środku rozpierdzieli w drobny mak, a razem z nią mój komputor :S #cd #dvd #staretechnologie
  • 10
@filiprock: (#) Oj, to jest na zasadzie takiej że szukam pojedynczego pliku na płytce, więc tylko wsadzam i sprawdzam... A że płytki stare, to wygląda to jak wygląda. Jak np. jakąś grę sobie instaluję to oczywista, że robię ISO ;)
@Marmite: raz w ciągu całego kontaktu z kompami zdarzyło mi się żeby płyta rozleciała się w pył w czytniku. Na dodatek był to NFS 5 porsche... i nie moja więc płakałem straszliwie... oczywiście czytnik do wymiany ale reszta jakoś przeżyła. Natomiast w czytniku był pył z płyty
@filiprock: (#) Mnie się to nigdy na szczęście nie zdarzyło, a i kiedy używałem płyt na co dzień nie miałem takich odczuć. Natomiast jak teraz wsadzę płytkę raz na 3 miesiące i słyszę jak to warczy, to cały czas mam wrażenie że zaraz będzie BUM :D