Wpis z mikrobloga

Nie potrafię zrozumieć tej zje**nej mody na robienie z siebie glonojadów. Wiele moich koleżanek, które naprawdę były niegdyś całkiem atrakcyjne, powstrzykiwały sobie to gówno w ryja, jakby faktycznie miało to je jeszcze bardziej upiększyć. Jakie szczęście, że mój różowy ani przez chwilę nigdy o tym nie pomyślał i ma taką samą bekę z tych karykatur człowieka. ( _)

#logikarozowychpaskow #rozowepaski
Pobierz
źródło: comment_1653328078YSy0wrkGeir23IL2pKFwg5.jpg
  • 16
@konopiapolska: mi osobiście się nie podoba jakby tak cały czas miało to wyglądać ale skoro to chwilowe i potem usta się zmniejszą i jak jej się to podoba to chyba jej sprawa ¯\_(ツ)_/¯
nie do końca, bo robią to już nawet "normalne" dziewczyny, które nigdy nie robiły z siebie łatwych panien do towarzystwa


@WenerycznaPrzygodaa: być może widzą po innych że atencja działa, ale nadal nie rozumieją na jaki typ chłopa. Albo wiedzą tylko chcą być postrzegane za "normalne". Każdy ma swoje potrzeby.
@konopiapolska: Może faktycznie, uniosłem się za mocno, ale naprawdę nie ogarniam tego fenomenu,
bo naturalnie ładne dziewczyny się szpecą. Tak, wiem, nie mi to oceniać, w końcu każdy jest panem swojego losu i robi z ciałem, to co zechce. Równie dobrze mógłbym wszczepić synthol w czoło, bo mi się to podoba ( ͡º ͜ʖ͡º)