Wpis z mikrobloga

Zrobiłem już ze 3 skany po przejściu na dvbt2 i niestety mam tylko tvp, tvp kobieta, antena, zoom i kilka innych badziewi. TVN i Polsatu brak. Jestem z Łodzi, budynek jest nowy, a więc antena naziemna zbiorcza. Telewizor to tanie gówno (o taki), ale akurat wyposażony niby w te wszystkie potrzebne dekodery.
Da radę coś z tym zrobić? Ktoś tu gdzieś wspomniał, że w Łodzi zmieniło się położenie nadajnika, więc trzeba by zmienić ustawienie anteny, ale z kolei kto inny napisał, że to nieprawda, więc już nie wiem jak to jest.
#dvbt2 #naziemna #telewizjanaziemna #tv #telewizja #dvbt #telewizory #lodz
  • 10
@Kokosonuss: dzięki. Na tych kanałach też brak sygnału. Albo coś jest nie tak, bo z tego co czytam, to dużo osób zgłasza problemy mimo posiadania odpowiedniego sprzętu, albo wspólnota będzie musiała wzywać technika, żeby zmienił pozycję anteny.
@Kokosonuss: puściłem przed chwilą skanowanie automatyczne i patrząc po kanałach, to złapało mux1 i mux8, tylko że strasznie #!$%@?ą, co rusz jakieś zakłócenia. Sam już nie wiem o co chodzi, czy faktycznie o zmianę położenia nadajnika, czy może ktoś tam dał dupy i jeszcze nie wszystko jest poustawiane jak należy.
@Blitzkrung wczoraj nie miałem - próbowałem znaleźć automatycznie i ręcznie bez skutku (na lokalizacji polskiej i czeskiej). Dopiero dzisiaj rano zaktualizowałem listę kanałów i wskoczyło. U znajomego wczoraj nie było, dzisiaj wyszukał wszystko i chodzi płynnie - nie ingerował nic w instalację antenowa