Wpis z mikrobloga

@Ludzik90: dodatkowo przecież taki proceder panuje głównie na rajanku i wizku gdzie polactwo leci po prostu do polski z magazynu w uk czy holandii, oni c---a a nie się przesiadają xD w LOT jakąś w większości widziałem to sobie ludzie siedzą ewentualnie zbierają walizy i siedzą.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Ludzik90: ale możesz z końca samolotu szyvko prdxejsc do przodu. Dodaj do tego X osób, które są w samolocie pierwszy raz i się robi korek.
  • Odpowiedz
ale wiesz że czasami masz transfer na nastepny samolot a lotniska są ogrome i liczy się każda minuta? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@rrobot: heh, i tak będziesz na mnie czekał, gdy dostojnie wyjdę jako ostatni z samolotu i spokojnym krokiem będę zmierzał do autobusu lotniskowego, w którym ty już się gnieciesz od 10 minut :)
  • Odpowiedz
dodatkowo przecież taki proceder panuje głównie na rajanku i wizku gdzie polactwo leci


@Frygus96: taki proceder zachodzi na całym świecie, tak samo jak klaskanie w samolocie i skarpety z sandałami. Tylko trzeba gdzieś pojechać żeby się przekonać :)
  • Odpowiedz
@Bepanten: ja wole wstać, żeby mieć pewność że zdarzeń na transfer, bo ludzie jak te dzbany wsadzają bagaże jak popadnie, lądują mały podręczny i kurtki bo do górnych schowków a potem inni biegają po całym samolocie szukając swoich rzeczy
  • Odpowiedz