Wpis z mikrobloga

Czy to jakiś nowy sposób olania? ( ͡° ͜ʖ ͡°) poznałem pewną #rozowypasek na portalu randkowym. Laska od początku odpisywała zdawkowo, muszę ją ciągnąć za język, bo sama z siebie nie przejawia zaangażowania w rozmowę, zapytałem o kontakt do siebie i podała messengera (sama z siebie) i wczoraj do mnie, że nie będzie jej dwa tygodnie
¯\(ツ)_/¯ no luz tylko czemu jej nie będzie aż 2 tyg skoro dziś żyjemy w dobie internetu i nawet na urlopie korzystamy z internetu... To nie lata 90 że wyjechaleś nad morze na 2 tyg i nie było z Tobą kontaktu ¯\(ツ)_/¯ czy to byl sposób zbycia?
( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

#podrywajzwykopem #logikarozowychpaskow #pytanie #niebieskiepaski

Olala mnie?

  • Niestety tak miras 94.1% (48)
  • Nie 5.9% (3)

Oddanych głosów: 51

  • 14
Laska od początku odpisywała zdawkowo, muszę ją ciągnąć za język, bo sama z siebie nie przejawia zaangażowania w rozmowę


@userrrr: tu już Cię olała.

zapytałem o kontakt do siebie i podała messengera (sama z siebie)

to nie jest wyznacznikiem niczego, a na pewno nie zainteresowania.
@czarny_matt94: Typie, pewnie trollujesz 1/10 bo odpisuje xD ale normalny człowiek nie podaje do siebie kontaktu jeśli tego nie chce, bo potrafi odmówić, to się nazywa asertywność ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@userrrr: czemu mam trollowac? Laska dała Ci kontakt, ok super, a za chwilę pisze że jej nie będzie 2 tygodnie? Wniosków za Ciebie wyciągać nie będę. Poczekaj 2 tygodnie, to zobaczysz jak zareaguje. Nie wiem czy pierwszy raz sie z takim zachowaniem spotykasz czy jak. Wcześniej piszesz, że musisz ją ciągnąć za język. Uwierz mi, że fakt iż przejdziecie na messegera nagle nie sprawi, że będzie zainteresowana i zmieni sposób komunikacji
@userrrr: Jedynym z błędów popełnianych przez facetów jest projektowanie swojego sposobu myślenia na kobiety tj. „normalny człowiek…”. Według mnie podała kontakt z dwóch powodów. Po pierwsze może chciała zobaczyć Twoje konto na fb, aby się upewnić ze nie warto na Ciebie tracić zbyt dużo czasu. Po drugie prawdopodobnie jesteś jej opcja C albo nawet D - nie angażuje się w rozmowę bo jest zajęta opcjami A i B, ale woli sobie
@userrrr: No i masz. Podałem. Jesteś teraz na ławce rezerwowych. Czekaj na swoją kolej, ale na 99% nigdy nie nadejdzie. Współczesny online dating właśnie na tym polega dla większości facetow - są opcjami B, C i D dla kilku lasek jednocześnie i czekają aż im się poszczęści i jakaś księżniczka ich w końcu zechce, bo lepsze jej zdaniem samce ją zleją.
@userrrr: No i jeszcze jedno. Kiedyś trochę spędziłem na Tinderze i wielokrotnie miałem tak, ze rozmowa szła średnio, ale dostawałem namiar na social media, ale tam wciąż rozmowa szła średnio. Na 20 matchy miałem może 1 normalną, fajną rozmowę (która niekoniecznie prowadziła do spotkania) z 3 rozmowy, gdzie musiałem wszystko sztucznie ciągnąć, i które do niczego nie prowadziły, mimo podania social mediów, i 16 lasek, które w ogóle nie odpowiadały albo