Wpis z mikrobloga

Gdzie polecacie na weekendowy wypad w #gory , z chłopakami lvl 2,5 i lvl 5,5. Głównie interesuje mnie Beskid Mały/Śląski/Żywiecki lub Jura krakowsko częstochowska? Mam kilka swoich typów, ale z chęcią poszerzę horyzonty i odkryję coś nowego:D

Moje wymagania:
-Wejście do punktu noclegowego (preferowane chatki studenckie itp) w zasięgu ok 1h dla dorosłego od miejsca gdzie zostawię auto
-Skałki/jaskinie/coś ciekawego na danie główne najlepiej też jakaś 1-2h od miejsca noclegu
-Możliwość zrobienia ogniska lub czegoś w ten deseń
-Nocleg w niskiej cenie w warunkach..(w zasadzie warunki nie mają znaczenia, nawet wody bieżącej może nie być)

W ostatni weekend testowałem na ile mogę wyjść gdzieś z chłopakami i robiliśmy mały wypad w Beskid Mały tzn:
dojazd autem do Kocierz Basie->wejście nocą i nocleg w Gibasówce-> spacer w poszukiwaniu jaskiń w Czarnych Działach i eksploracja jaskini Dziura pod Bukiem ->obiadek, siesta i czas koło chatki ->zejście do auta i powrót
wejście zajęło nam ok 1,5h i nawet bombelek lvl 2,5 dał radę, zejście ok 1h, chłopaki były zachwycone i już pytają kiedy jedziemy gdzieś znowu:p
#tatacontent
  • 1