Wpis z mikrobloga

#zalesie #bekazpodludzi #informatyka #logikarozowychpaskow #pracbaza
Przychodzi do mnie babka z pracy.

"Słuchaj w sobotę kupiłam sobie w media markcie czytnik e-booków i e-booka"

Uruchamia mi czytnik kindle i odpala książkę HP. PRZEKLĘTE DZIECKO

"No i widzisz tu chyba coś nie działa, bo czemu mi ten czytnik tego nie czyta"

W sensie jak nie czyta ?

"No nie czyta, jest sam tekst i nic nie leci"

( ͡° ͜ʖ ͡°)

A podgłośniałaś w ustawieniach?

"A jak to się robi?"

Daj sprawdzę
No faktycznie podgłośnione na maksa a nie czyta

"No widzisz, zepsutego mi sprzedali"

Stukam coś na klawiaturze
OOOOO już mam, ten twój egzemplarz niema głośników wbudowanych i musisz dokupić w sklepie. Nie powiedział ci tego pan w sklepie ?

"No nie"

No to musisz kupić, tylko znajdź kogoś z obsługi i zapytaj o głośniki do czytników e-book'ów bo to nie są takie same jak do komputera.

"Ok po pracy podjadę, dzięki wielkie. Mam tyle pracy na działce, to bym sobie posłuchała książki"

#bekazrozowychpaskow
Pewnie widok babki, która kosi trawę i ma uwieszony na szyi 10' "tablet" i głośniki byłby piorunujący.

A wystarczyło pobrać na telefon Storytel.
  • 20
@Lereve: @Kouros: @artekF: jak to w Polsce, za granicą wystarczy, że jesteś specjalistą w swojej dziedzinie, u nas musisz się znać na wszystkim, bo fachowcy Cię wyruchają na kasę, a koledzy z pracy będą Cię wkręcać i robić z Ciebie idiotę :D


@mietek_zul: Tak tak, za granica sie fachowcy znaja, nikt nikogo nienoszukije itd. Swietna bajka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
jak to w Polsce, za granicą wystarczy, że jesteś specjalistą w swojej dziedzinie, u nas musisz się znać na wszystkim, bo fachowcy Cię wyruchają na kasę, a koledzy z pracy będą Cię wkręcać i robić z Ciebie idiotę :D

@mietek_zul:

Dobrze, ze nie wszyscy maja podobne podejscie bo to bylby kraj idiotow... a nie czekaj
a koledzy z pracy będą Cię wkręcać i robić z Ciebie idiotę


@kodecss: @mietek_zul: Sama z siebie zrobiła idiotę. Co to jest za problem wpisać w google "czytnik ebooków" i poświęcić minutę na to, żeby się dowiedzieć do czego to urządzenie służy? Albo chociaż zapytać sprzedawcy w sklepie czy przeczytać na etykiecie pudełka?
Jak ktoś jest na tyle leniwy i ograniczony że nawet tego nie potrafi, to nie zasługuje na