Wpis z mikrobloga

Jeśli ktoś rozglada się za telewizorem 55", to do dzisiaj w promocji jest Panasonic JZ1500. Ceny na premierę modeli 2021 panasa były absurdalne, ale na szczęście spadły z czasem. JZ1500 ma ten sam panel, co flagowy model JZ2000 i jest to jeden z najlepszych oledow na rynku. Zdecydowanie warto dołożyć kilkaset złotych względem choćby LG C1.
https://www.mediaexpert.pl/telewizory-i-rtv/telewizory/telewizor-panasonic-oled-tx55jz1500e-oled-4k-hdr10-tv-procesor-hcx-pro-ai-2021?utm_source=HDTV&utm_medium=XML&utm_content=443855&utm_campaign=2022-05&utm_term=Telewizory
#telewizory
  • 4
@Drmscape2: taaak aaale nawet oglądając jz2000 wszystko jest idealnie do momentu, kiedy trzeba użyć systemu internetowego. Osoby od panasa sami przyznaja, ze telewizory kot - poza turecka seria 7 na androidzie ale w kontekscie systemu to najlepiej byloby dokupic sobie jakiegos boxa. Troche to dyskwalifikuje w moich oczach Panasonica. Chyba, ze ktos ma 80 lat i wbite w internet to superek
@TheBlueOne95: ja mam google tv i ze smart praktycznie nie korzystam poza yt. Dzisiaj się za to zdziwiłem bo odzalowalem 15 zł na Eurosport playera żeby RG bez reklam obejrzeć. Zainstalowałem apke na telewizorze i zonk bo Sony zablokowało apki wewnętrzne na 60 Hz, a Eurosport streamuje 1080p50 i jest judder, którego pozbyć się nie da bo nie da się wybrac dla apki 50 Hz jak na pierwszej lepszej przystawce.
A