Wpis z mikrobloga

Norwood 2??? here (lvl 22)
Włosy przez ostatnie 3 lata straciły z 40% gęstości, są dalej, ale w porównaniu do tego co było kiedyś to dramat ( w post produkcji pomyślałem, że wstawię foty) . Zakola idą, zrobiłem zdjęcie porównawcze w 2020 roku jak zorientowałem się, że gęstość spada. Od tamtej pory wcięło mi z centymetr włosia ¯\_(ツ)_/¯ Zanim pójde po fina, jakieś fajne tipy na wzmocnienie tego co zostało na głowie? Jest szansa na odzyskanie gęstości choć w minimalnym stopniu? Od roku podgrzewam tytoń ( planuję to odstawić) i myślę, że też może mieć negatywny wpływ na jakość i życie włosów. Może jakaś fajna odżywka, szampon? Od 4 miesięcy łykam wit B complex xD i wróciłem pare dni temu do odżywki biotynox..... Trzymajcie się mirki

#zakola #wlosy
anonzwykly - Norwood 2??? here (lvl 22)
Włosy przez ostatnie 3 lata straciły z 40% g...

źródło: comment_1653255512xmpC1dbkhx3HuAiwu7DDKq.jpg

Pobierz
  • 34
  • Odpowiedz
@Aguirre_gniew_brzozy: @InformacjaNieprawdziwaCCCLVIII: @Saganis: Byłem dzisiaj u dermatologa trychologa i w sumie to chciałem iść na konsultacje, dostać jakiś fajny szampon i odżywkę i zaakceptować los. Powiedział z bomby, że mam dwie opcje albo coś z tym robię i widzę efekty (finasteryd) albo wrzucam wcierki i inne gówna ziołowe, które mogą opóźnić proces, ale nie mam na to gwaranacji. Przypisał mi fina i minoxidil i podkreślił, że w tym wieku
  • Odpowiedz
@Aguirre_gniew_brzozy: konkretnie w 20 godzin xDD Byłem w robocie do 16:20 i stwierdzilem, ze mam niedaleko wszedzie wiec jak bedzie dzis termin gdziekolwiek we Wroclawiu od trych0la to lece xD byl jeden o 16:40 i akurat zdazylem, bo tak bym pewnie odkladal to nastepne 4 miesiace... Wizyta w planach byla od stycznia. Finasteryd bez pucowania, koszt wizyty 180 zl xD
  • Odpowiedz