Wpis z mikrobloga

Norwood 2??? here (lvl 22)
Włosy przez ostatnie 3 lata straciły z 40% gęstości, są dalej, ale w porównaniu do tego co było kiedyś to dramat ( w post produkcji pomyślałem, że wstawię foty) . Zakola idą, zrobiłem zdjęcie porównawcze w 2020 roku jak zorientowałem się, że gęstość spada. Od tamtej pory wcięło mi z centymetr włosia ¯\_(ツ)_/¯ Zanim pójde po fina, jakieś fajne tipy na wzmocnienie tego co zostało na głowie? Jest szansa na odzyskanie gęstości choć w minimalnym stopniu? Od roku podgrzewam tytoń ( planuję to odstawić) i myślę, że też może mieć negatywny wpływ na jakość i życie włosów. Może jakaś fajna odżywka, szampon? Od 4 miesięcy łykam wit B complex xD i wróciłem pare dni temu do odżywki biotynox..... Trzymajcie się mirki

#zakola #wlosy
anonzwykly - Norwood 2??? here (lvl 22)
Włosy przez ostatnie 3 lata straciły z 40% g...

źródło: comment_1653255512xmpC1dbkhx3HuAiwu7DDKq.jpg

Pobierz
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Aguirre_gniew_brzozy: Ostatnio zapytałem we wpisie o to jakie badania kontrolne sobie wykonać w celu sprawdzenia ogólnego poziomu zdrowia. W klinikach można kupić za około 200zł cały pakiet (w którym też jest krew), więc może na to skoczę i zobaczymy co tam. Jak zrobię to na pewno dam znaka
  • Odpowiedz
@Saganis: Tego centymetra co mi się cofnął? To już wole poczekać aż będą dwa to chociaż będą mieli co przeszczepiać, bardziej mnie boli gęstość niż zakola, ale to chyba idzie ze sobą w parze ()
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@anon_zwykly: Za piękno się słono płaci. Jezeli w rodzinie masz zakolaków, to its over. Wszystkie wcierki, suplementy i minoxy pomagają, ale nie w takim stopniu, żeby to "zatrzymać". Jezeli już teraz masz takie postępy, to po 25lv będzie giga zakole
  • Odpowiedz
@Saganis: mój brat lvl 27 niemalże idealna linia włosów... a to zawsze ja byłem tym, który o siebie dbał i c--j z tego mam xD Stary mega zakolak, ale jest bliski 50tki i w sumie to ma jakieś tam włosie i na zero się nie tnie. Widziałem jego zdjęcie ze mnąjak miał 26 lat, to miał mniejsze zakola niż ja... Po kim to, po listonoszu? :DDD
  • Odpowiedz
@Tenczlowiektutaj: Powiem tak, tego, że włosy stracę jestem już chyba świadomy, nie jestem na to gotowy w tym momencie życia xD ale mimo wszystko chciałbym jak najbardziej opóźnić ten proces.. To chyba dobre podejście. A cudy nie istnieją, genów nie oszukasz;-)

@Art10: Przyjąłem kapitanie...
  • Odpowiedz
@anon_zwykly: może pomóc delikatny szampon z dobrym składem, masaż skóry głowy, minimum dwie wcierki do włosów, używane na przemian, po myciu włosów nie trzesz zwykłym ręcznikiem, tylko ewentualnie odsaczasz z wody delikatnie ręcznikiem z mikrofibry lub bluzka bawełnianą.
Najlepiej zapisz się na grupę wlosingowa na FB, wielu facetów wrzuca też swoje "przed i po" i widziałam, że zaczynają im rosnąć nowe włosy.
Suplementy też spoko, ale bez dobrej pielęgnacji nie
  • Odpowiedz