Wpis z mikrobloga

@NiecoCiekawszyNick: (#) chciałbym powiedzieć rób se co chcesz ale niestety nie żyjemy w kraju, w którym mogę robić co mi się podoba i mieć w d... głupie i tępe lewactwo, nie umiejące myśleć, w dodatku decydujące o moim życiu

wkur...a mnie to bardzo ze muszę idiotom udowadniać że nie jestem wielbłądem i mam dość pajaców którym się wydaje, że centralne sterowanie jest dobre
@franekfm: (#) Oczywiście, że tak, jak jest teraz wcale nie jest dobrze. Ale mapa, którą podlinkowałeś w tym kontekście jest idiotyczna. Mam przez to rozumieć, że nieważne, żeby nasze PKB było wysokie, ważne, żeby rosło?

Skoro tak Ci dobrze będzie w Sudanie Południowym, to tam jedź. I owszem, trzeba działać, żeby w Polsce było lepiej, ale takie idiotyczne grafiki tylko przynoszą wstyd i pośmiewisko...

PS: Zadanie domowe z matmy. Kasia ma
@franekfm: (#)

dla mnie liczą się fakty


No właśnie widzę...

nie obchodzi mnie Twoje zdanie


A mnie Twoje. Więc po cholerę zawalasz mirko idiotyzmami?

nie argumenty głupiego bo ten może mi takich prezentować tysiące


No z takim podejściem to rzeczywiście Nowa Prawica daleko zajdzie, jeśli jej członkowie zamiast słuchać swoich przeciwników będą głosić takie frazesy

xDD Nie karm go


@geomag42: Oh come on, nudzi mi się, a ja lubię rozmawiać
@NiecoCiekawszyNick: człowieku zadajesz pytania do humoru obrazkowego, co to jest humor czy poważny artykuł na 300 stron rozpatrujący wszystkie aspekty, Twój sens życia mnie nie obchodzi, mam swój

się mistrz sensowności znalazł