Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
W tym kraju wstyd nie być złotą rączką, a ja mam dwie lewe ręcę przez co ojciec mi często dogryza. Chcę sobie kupić łożko ale nie będe umiał go sam złożyć, nie mam kumpli którzy by mi pomoglil, a ojca nie poproszę bo wstyd, on by mi nie dał spokoju ( ͡° ʖ̯ ͡°) Co robić mirki, gdzie szukać kogoś kto mi z tym pomoże ? Ja tego sam nie ognę, nienawidzę takich rzeczy, jak mam coś takiego zrobić to wszystkiego mi się odechciewa, czuję się jak njagorsza fajtłapa co nie umie podążać za instrukcją

#pytanie #przegryw #logikaniebieskichpaskow #meble #rodzice

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #628a94257b074e8916e40335
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 17
CynicznyDegenerat: Jak ojciec Cię nie nauczył to sam się musisz nauczyć. Skoro masz na tyle oleju w głowie, że potrafisz stukać palcami w klawiaturę i zadać jeszcze pytanie z anonimowych to spokojnie ogarniesz i taką czynność jak składanie łóżka z sama instrukcją.

Ewentualnie jeśli bardzo się boisz to poszukaj łóżka którego instrukcja do złożenia jest nagrana krok po kroku na YT :-)

Powodzenia!

Zaakceptował: LeVentLeCri
KonserwatywnaKuropatwa: Niska samoocena wpojona przez ojca. Prawdę mówiąc 90% facetów w Polsce nie będzie umiała złożyć twojego łóżka. Oni nie będą się nad tym głowić. Oni będą się uczyli składania tego łóżka jak ono przyjedzie i będą sami próbować. Część zrobi szybciej, druga wolniej - kwestia wprawy.

Zaakceptował: LeVentLeCri
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@AnonimoweMirkoWyznania: kup w ikei, spokojnie dasz radę z instrukcją, ich instrukcje są tak dobre że widziałem zestaw lego dla czterolatka który był mniej zrozumiały.

Natomiast z innych firm 90% instrukcji jest od złych aż po absolutnie tragiczne. Jeden rysunek gdzie wszystkie śrubki są takie same, w jakości kserowanej piąty raz, pomylone ilości części, otwory które trzeba poprawić wiertarką - to wszystko polski standard meblarski.