Wpis z mikrobloga

Wygląda na to, że ostatni bastion propagandy kucowskiej na wykopie padł. Oczywiście niemożliwe jest, że ludzie mają dość jej ciągłej natrętnej partyjnej agitacji i zakopują sami z siebie znaleziska. Niemożliwe jest, że ludzie mają dość sączenia propagandy wygodnej dla kremla przez Konfederosję. Jedynym wytłumaczeniem dla zaczadzonej partyjnej agitatorki są żydowskie spiski #neuropa na super-hiper-tajnym discordzie.

Osobny wpis bo rzeczniczka Konfederacji jak na wolnościowca przystało ma mnie na czarnej liście. @kleopatrixx trzymam za słowo że to koniec twojego spamu.
#konfederacja #neuropa #ukraina #bekazprawakow #ruskieonuce #4konserwy
Pobierz 0xFEE1DEAD - Wygląda na to, że ostatni bastion propagandy kucowskiej na wykopie padł....
źródło: comment_1653234395PF8URWYcyIdQfQbFwRTT3l.jpg
  • 57
@0xFEE1DEAD: Bardzo dobra wiadomość. A odnośnie Konfederacji, to mam nadzieję, że w przyszłym roku pożegnamy to towarzystwo z Sejmu. Patrząc na sytuację polityczną jest na to duża szansa.

To są ludzie pokroju reprezentantów partyjek zakładanych przez Leszka Bubla albo Gabriela Janowskiego w latach 90. (nie chcemy powrotu do tamtych czasów) z taką różnicą, że mają większy poklask i większym stopniu realnie szkodzą.
@oskar_oskarewicz: Czy ty potrafisz sobie uświadomić, że program polityczny, jak i cała polityka zresztą, opiera się na bardzo wielu filarach (gospodarczym, światopoglądowym, międzynarodowym, militarnym i wielu, wielu innych) a nie na jakichś "propozycjach dla mężczyzn"? Już po raz kolejny widzę, że piszesz o Konfederacji, jakby miała jakiś świetny pakiet dla męskich praw, cokolwiek by to miało znaczyć.

Pisząc ze swojej perspektywy - na dojściu Konfederacji do władzy nie zyskam kompletnie nic.
@zymotic: jeśli chodzi o gospodarkę to jest to dla mnie najlepsza opcja bo sam pracuje często ponad 12h dziennie i nie chce dawać socjalu na nierobów, a polityka zagraniczna mi pasuje jak najbardziej. Światopogląd konfy jest moim zdaniem zbyt wolnościowy, ale i tak lepszy niż wszystkie inne partie
możecie się śmiać ale konfederacja to jedyna sensowna partia w sejmie


@oskar_oskarewicz: Faktycznie, to bardzo śmieszne, co mówisz

jeśli chodzi o gospodarkę to jest to dla mnie najlepsza opcja bo sam pracuje często ponad 12h dziennie i nie chce dawać socjalu na nierobów


A nie wolałbyś nie pracować 12h dziennie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Tylko potwierdzasz, że wyborcy Konfederacji to wannabe bogacze za 2k u Janusza xD
@Kagernak:

discorda i wymysliliscie go sobie wy, prawaki


Tych odklejencow na ruskim zoldzie z przyjemnoscia zakopuje oraz zwalcza slowem i memem duza czesc szanujacych sie konserwixow z elementarnym RiGCzem. W tym ja.

Tyle odnosnie tych tajnych discordow lewactwa gdzie sie zgadujo a potem zakopujo i szkalujo.

@0xFEE1DEAD:
Tym razem tagowanie zamierzone ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@oskar_oskarewicz:

, wy lewaki nie lubicie ludzi z ambicjami


My prawaki mamy za to bardzo duzy problem z politykami ktorzy sa inspirowani/oplacani/manipulowani/zadaniowani przez sluzby wywiadowcze panstw trzecich, jawnie wrogich Panstwu Polskiemu.

To juz #!$%@? od wycierania sobe geby takimi wartosciami jak patriotyzm i konserwatyzm przez subhumanow pokroju Brauna Bosaka i calej tej reszty.

Hatfu! Na pohybel!
@oskar_oskarewicz:

inspirowani/oplacani/manipulowani/zadaniowani


Za dowody wystarczy twitter konfederackich liderow. Slepym albo glupim trzeba byc zeby tego nie widziec. Diluj sobie z tymi faktami jak chcesz, z was sie juz pozostaje tylko smiac.

A za tego typu manipulacje oraz zarzutki medialne powinny byc zarzuty i pudlo. Zdania nie zmienie, nawet sie nie sil na fikoly ktorymi to bedziesz usprawiedliwiac.
Pobierz M.....7 - @oskar_oskarewicz: 
inspirowani/oplacani/manipulowani/zadaniowani

Za dow...
źródło: comment_1653296379yktBt9vOuXfwA5wgKU4opR.jpg