Wpis z mikrobloga

Pamietam jeszcze początki tego tagu. Zrzeszał on poczciwych ziomków, z różnych powodów wyrzuconych przez los poza ramy społeczne, nie z własnej winy lecz z powodu kart jakie im rozdano.

Tag opierał się na wzajemnym wsparciu, braterstwu oraz radach na temat tego jak wyjść z dołka i sięgnąć po swoje. Tym ludziom naprawdę się współczuło i życzyło jak najlepiej.

Obecnie 99% tagu to zbiorowisko wyzwisk, nienawiści i trollowania. Hejtu do całego świata i często głoszenia poglądów ekstremistycznych. Wzajemnego napędzania się w karuzeli #!$%@? i ciągnięcia w dół tych którzy starają się wydostać.

Ludzie którzy tu zaczynali odeszli, mam nadzieje ze choć cześć z nich osiągnęła swoje marzenia - zaslugiwali na to. A obecnym bywalcom tagu ciężko życzyć czegoś innego niż jak najgorzej.


#przegryw #niepopularnaopinia #takaprawda #przegrywpill
  • 9
  • Odpowiedz
@KacapRemover:

Pamietam jeszcze początki tego tagu. Zrzeszał on poczciwych ziomków, z różnych powodów wyrzuconych przez los poza ramy społeczne

Czyli gowno tam pamiętasz bo początki tagu to był shitposting normików co im bylo smutno ze kawałek loda im upadł na ziemie xD
  • Odpowiedz
@KacapRemover: chciałbym tylko uprzejmie zaznaczyć, że tag #przegryw i większość klasycznych tekstów i określeń, które budowały ten tag, łącznie z samym określeniem "przegryw", "wygryw" itd. to dziecko kultowego już forum f23, którego pewnie 90% tego tagu nawet nie pamięta. Powiem więcej, 99% tych przygłupów, którzy tu piszą najbardziej namiętnie "usun konto zielonka", "wypier**laj z tagu" i tym podobne pierdoły to w czasach świetności f23 to co najwyżej skakali między jajami starego
  • Odpowiedz
@KacapRemover: swoją droga przypomina mi się ze rok czy 2 temu pisał gość z normalnym ryjem ale bardzo nieśmiały czy coś takiego i próbował ogarnąć, pamietam że mu kibicowałem, pamieta ktoś o kogo chodzi/co sie z nim w końcu stało?
  • Odpowiedz