Wpis z mikrobloga

Pamietam jeszcze początki tego tagu. Zrzeszał on poczciwych ziomków, z różnych powodów wyrzuconych przez los poza ramy społeczne, nie z własnej winy lecz z powodu kart jakie im rozdano.

Tag opierał się na wzajemnym wsparciu, braterstwu oraz radach na temat tego jak wyjść z dołka i sięgnąć po swoje. Tym ludziom naprawdę się współczuło i życzyło jak najlepiej.

Obecnie 99% tagu to zbiorowisko wyzwisk, nienawiści i trollowania. Hejtu do całego świata i często głoszenia poglądów ekstremistycznych. Wzajemnego napędzania się w karuzeli #!$%@? i ciągnięcia w dół tych którzy starają się wydostać.

Ludzie którzy tu zaczynali odeszli, mam nadzieje ze choć cześć z nich osiągnęła swoje marzenia - zaslugiwali na to. A obecnym bywalcom tagu ciężko życzyć czegoś innego niż jak najgorzej.


#przegryw #niepopularnaopinia #takaprawda #przegrywpill
  • 9
@KacapRemover: chciałbym tylko uprzejmie zaznaczyć, że tag #przegryw i większość klasycznych tekstów i określeń, które budowały ten tag, łącznie z samym określeniem "przegryw", "wygryw" itd. to dziecko kultowego już forum f23, którego pewnie 90% tego tagu nawet nie pamięta. Powiem więcej, 99% tych przygłupów, którzy tu piszą najbardziej namiętnie "usun konto zielonka", "wypier**laj z tagu" i tym podobne pierdoły to w czasach świetności f23 to co najwyżej skakali między jajami starego
@KacapRemover: swoją droga przypomina mi się ze rok czy 2 temu pisał gość z normalnym ryjem ale bardzo nieśmiały czy coś takiego i próbował ogarnąć, pamietam że mu kibicowałem, pamieta ktoś o kogo chodzi/co sie z nim w końcu stało?