Wpis z mikrobloga

@konopiapolska: znowu dzieciaczek nie potrafi przyjąć odrobiny krytyki.
Nikt Ci nie sugerował choroby psychicznej, tylko raczej że masz skłonność wrzucać wszystkich chłopów do jednego worka. A to podchodzi pod zaburzenie, które może prowadzić do obsesji.
Poza tym to wiem że trudno jest przyjąć krytyke, zwłaszcza gdy wszyscy skupiają sie na Tobie, bo jesteś tutaj opem. Ale dorosłość między innymi polega na tym że człowiek powinien przyjmować krytyke, oczywiście tylko konstruktywną, ale taka tutaj widze, nie musisz sie zawsze z nią zgadzać ale nie obrażać sie.
Protip - udzielając sie we wpisach innych, ludzie nie skupiaja sie tak bardzo na tobie.
A jak lubisz być w centrum uwagi, to licz sie z krytyką.
#pieklomezczyzn #heheszki #takaprawda #hipokryzja #niebieskiepaski

Pobierz
źródło: comment_1653214576I4ALOuCmPW7ELI6bm9xs0L.jpg
  • 9
@Kiszon87: "dzieciaczek"
Ah czyli czarna była słuszna. Tym postem tylko to udowodniłeś. Nie będę akceptować komentarzy które mnie w ten sposób obrażają ani osób które je plusuja. Mam chociaż tu ten wybór o którym mówię więc korzystam. Jeżeli dla ciebie to co się wyprawia pod tamtym postem to konstrukttwna krytyka w moją stronę to ci bardzo współczuję. Pozdrawiam.

O jeszcze ten podpis obrazka "konopia p0lka". Pięknie pokazałeś swoją twarz;)
@konopiapolska: ty na nic innego nie ragujesz, tylko na kąśliwości xD
Stonowanych wypowiedzi nawet nie widzisz, a wiele takich do Cb wcześniej pisałem.

Jesteś dzieciaczkiem, taka prawda. Całkiem inteligentną, ale niedojrzałą osobą. To że masz 20 lvl nie czyni Cb mentalnie dorosłą.
W obrażaniu innych nie masz jakoś oporów, tak samo w takich kalekich zarzutkach, bo taka łasa na atencje jesteś, byleby uwage przyciągnąć.