Wpis z mikrobloga

#ksiazki
Czy czytnik męczy wzrok? Pracuję przy komputerze i bardzo dużo czasu spędzam przed ekranem, więc do tej pory ciągle wybierałem książki w formie papierowej, żeby i mózg i oczy trochę odpoczęły, ale powoli kończy mi się miejsce na półce, a w sprzedawanie i ciąganie przy przeprowadzce niestety średnio mi się chce.
  • 25
  • Odpowiedz
@azmar: My co do idei sie zgadamy. Nie potrafimy tylko dojsc "do porozumienia" co do szczegolow.

Obawiam sie ze moj stary kundel nic nie wyswietla (nie swieci) bo po ciemku nie ma opcji zeby cos zobaczyc = nie emituje swiatla.

Nie rozumiemu sie o co mi chodzi z "wyswietla" Moze zle to ujalem - chodzilo mi o swieci.

Jasne i pelna zgoda ze w dzisiejszych czasach ludzie spedzaja mnostwo godzin przed
  • Odpowiedz
@gorzki99: Gwoli ścisłości, wyświetlacz służy do wyświetlania informacji i z definicji nie zawiera w sobie podświetlenia.

"Nic nie jest trucizna i wszystko jest trucizna"


Oj tak byczku +1. Wszystko jest dla ludzi, ale z umiarem.
  • Odpowiedz
Gwoli ścisłości, wyświetlacz służy do wyświetlania informacji i z definicji nie zawiera w sobie podświetlenia.


@azmar: Tak wiem ze zle na poczatku okreslilem. Bardziej mi chodzilo o swiecenie a nie wyswietlanie. Moj stary kundel wyswietla bez swiecenia. O to mi chodzilo.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
lObawiam sie ze moj stary kundel nic nie wyswietla (nie swieci) bo po ciemku nie ma opcji zeby cos zobaczyc = nie emituje swiatla.


@gorzki99:
Te nowe czytnik są takie same jak twój. Ich ekrany też nie świecą, chyba że użytkownik sobie włączy taką funkcję.
  • Odpowiedz
  • 1
Co? Chyba się w 2014 roku zatrzymałeś :) Kindle mają podświetlenie od lat!


@duozoner: No fakt faktem ze mojego kundla mam juz dlugo. (ale raczej nie od 2014). Jak kupowalem to byly te z podswietlaniem ale celowo nie kupilem takiego.


To moze inaczej:


Kazdy czytnik ktory swieci wczesniej czy pozniej bedzie meczyl wzrok - tym bardziej jesli czytany jest w nocy bez oswietlenia zewnetrznego.


Czytnik ktory nie swieci nie meczy wzroku
  • Odpowiedz