Wpis z mikrobloga

Nie wiem czy wiecie ale odpisujecie TYTANOWI intelektu który lansuje naprawdę wspaniałe tezy:

https://www.wykop.pl/wpis/65227063/jak-w-skali-od-1-do-10-ocenianie-moje-onucarstwi-g/

w stylu:

2. Po 1989r. Mieliśmy kapitalne stosunki z Rosją, wymiana handlowa rosła z roku na rok


Czyli OP jest zachwycony całkowitym uzależnieniem od Rosji w kontekście importu gazu/ropy i cieszy się że "wymiana handlowa rosła" XD

przy okazji uważa że:

6. Można żyć z Rosją w zgodzie, robić ogromne interesy i mocno zwiększać własne PKB (przykład Niemcy
@Morf przecież prawdę napisałem. Oprócz onucarstwa nikt tego nie podważył. Trzeba mieć zawsze kilku dostawców, żeby nie doprowadzić do monopolu. Sprawdź aktualne ceny wegla. Bez taniej energii upadnie nam gospodarka. Nie to nie nasza wojna. Powinniśmy skupić się jak Niemcy lub Francja na własnej gospodarce. Silna gospodarka jest lepsza bronią niż najnowszy jawelin.
Nie to nie nasza wojna. Powinniśmy skupić się jak Niemcy lub Francja na własnej gospodarce. Silna gospodarka jest lepsza bronią niż najnowszy jawelin.


@Bubsy3D: Tylko i wyłącznie dzięki tej wojnie największe gospodarki w Europie przestaną robić deale ponad naszymi głowami z Rosją (Nord Stream 1 i 2) na szkodę Polski. Gdyby nie ta wojna to we Francji pewnie wygrałaby Rusofilka-Nacjonalistka Marine le pen która granicę cywilizowanej Europy widzi na lini Odry
@Morf jeśli wydobywany dlaczego na składach go nie ma, a jak już się pojawia to cena za jakościowy ekogroszek przekracza 3k/t? Prognoza wskazuje cenę 5k/t na sezon zimowy. Masz jakiś pomysł żeby ogrzać 3mln domów? Może czas wypierniczyć nowe kotły 5 klasy i wstawiać kopciucha? ( ͡ ͜ʖ ͡) co do interesów nad naszą głową to podziękuj braciom K. No tych którzych jakmiś trafem korzenie pochodzą z
@Bubsy3D: Pokaż że jesteś debilem bez pisania mi tego. Matura z Polskiego poszła mi zdecydowanie najgorzej ale nawet ja wiem że wspomniany cytat odnosi się do rabacji galicyjskiej. Mordu Polaków na Polakach w okolicach Tarnowa i Galicji. Czy więc twoim zdaniem dzisiejsi tarnowianie są coś winni i w razie wojny nie należy im pomagać bo 150 lat temu coś odjechali? Nie wolno zapomnieć, ale nie wolno też dać tępej nienawiści przysłonić
@jamajskikanion moim zdaniem trzeba dbać o dobro wyjącego kraju, a nie wykrwawić gospodarki za Ukrainę. Mam prawo mieć negatywny stosunek do tego państwa umotywowany historycznie jak i życiowo. Oczywiście na wykopie jestem z automatu uznawany za onuce. Za jakieś trzy lata prawda wyjdzie na jaw co #!$%@? bracia K. z Odessy.