Wpis z mikrobloga

@Bubsy3D: Strasznie mi się podoba jak ludzie wyciągają kartę z jakimiś zdarzeniami historycznymi i to jest ich argument w każdej sprawie. Niemcy nas gazowali i więzili w gettach, ale to już nikomu nie przeszkadza i chętnie połowa z tych osób robi u Hansa za euro. Ukraina nas mordowała w okrutny sposób, ale oni nam nic nie mają do zaoferowania więc można hejtować i udawać patriotę. Zresztą nie chce grać szura i
  • Odpowiedz
@Argony: No na przykład wśród nich jestem i ja. Całą rodziną repatriantów z lwowa. Pradziadek zniknął w zamieszaniu w tajemniczych okolicznościach (nikt nie wie co się z nim stało, pewnie leży gdzieś w czarnoziemiu) kilka lat temu byłem nawet oglądać rodzinna kamienice w Lwowie. Z Ukraińcami mam swoje własne porachunki ale w tym momencie wyciąganie tego tematu, to tak jak PiS wyciągający temat aborcji w czasie covida.
  • Odpowiedz
można poczekać to parę miesięcy by na spokojnie wymusić na ukraincach oficjalne przeprosimy


@Aquamen: xD
A jaki interes miałaby w tym Ukraina, żeby za parę miesięcy przeprosić nas za Wołyń?
  • Odpowiedz
Szkalowanie? Interesy? Chłopie ty ślepy jesteś, upośledzony, czy opłacony?

Właśnie po tej inwazji widać kto był uposledzony- arogancki i chciwy zachód.


@ZapomnialWieprzJakProsiakiemByl: Ale zachodowi naprawdę nie przeszkadza ta rzeź na Ukrainie, oni to mają w dupie kompletnie i jakby polaków tak samo wymordowano, to zachód miałby to tak samo w dupie.
Są źli, że wymusza się na nich jakiekolwiek działanie przeciw Rosji.
  • Odpowiedz